قابلیت‌های جدید سرویس بازی ابری ایکس‌باکس به‌زودی به مرورگر مایکروسافت اج اضافه خواهد شد. این به‌روزرسانی‌ها می‌تواند به اجرای بهتر بازی‌های ابری پلتفرم ایکس‌باکس روی مرورگر کمک کند.
ایکس‌باکس اعلام کرده است به‌زودی قابلیت‌های گیمینگ این پلتفرم روی مرورگر مایکروسافت اج ارائه خواهد شد؛ امکاناتی که ادغام و شخصی‌سازی بازی‌های ابری را در مرورگر مورد اشاره، در اولویت قرار می‌دهد. مایکروسافت به‌طور مداوم درحال گسترش و بهبوددادن پشتیبانی از سرویس بازی ابری ایکس‌باکس در چندین پلتفرم است. این شرکت اکنون با ارائه‌ی قابلیت‌های گیمینگ بیشتر، درحال برداشتن گام‌های جدیدی برای بهینه‌سازی این سرویس در مرورگرها است.

به گزارش ورج، برخی از مواردی که قرار است به اج اضافه شوند شامل صفحه‌ی اصلی بازی شخصی‌ است که دسترسی آسان‌تر به کتابخانه‌ی سرویس بازی ابری ایکس‌باکس را فراهم می‌کند. علاوه‌براین قابلیتی برای بهبود کارایی در مصرف منابع هنگام اجرای بازی‌ها به اج اضافه خواهد شد. این مرورگر همچنین ویژگی جدیدی به‌نام Clarity Boost دریافت خواهد کرد؛ قابلیتی که به بهبود اجرای بازی‌های ابری کمک می‌کند. مایکروسافت همچنین منوی داخلی جدیدی با بازی‌های مبتنی‌بر مرورگر ازجمله Microsoft Solitaire و Atari Asteroids را به اج اضافه خواهد کرد.
ایکس باکس گیمینگ روی مرورگر اج

این خبر شاید چندان هیجان‌انگیز به‌نظر نرسد و تاحدود زیادی شبیه به‌روزرسانی‌های ظاهری روی مرورگر مایکروسافت باشد؛ اما چنین تغییراتی ازنظر تئوری می‌تواند به بهبود عملکرد بازی‌های ابری کمک کند.

لوگوی زومجی
زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster