براساس گزارشی جدید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نسخه‌ی بعدی رابط کاربری اختصاصی سامسونگ موسوم به One UI 5.0، بهبود سرعت انیمیشن‌ها است.
One UI 5.0، نسخه‌ی بعدی پوسته‌ی سفارشی سامسونگ برای اندروید است. طبق برنامه‌ریزی‌ها، این شرکت اواخر سال جاری رابط کاربری جدید خود را برپایه‌ی اندروید ۱۳ منتشر خواهد کرد. انتظار می‌رود غول فناوری کره‌ای، طی ماه‌های آینده نسخه‌ی بتا این رابط کاربری را دردسترس آزمایش‌کنندگان قرار دهد.
درحال‌حاضر هیچ جزئیاتی درمورد One UI 5.0 دردسترس قرار نگرفته، اما وب‌سایت SamMobile برخی از تغییرات آن را کشف کرده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نسخه، افزایش درخورتوجه سرعت انیمیشن‌های رابط کاربری است.
با توسعه‌ی کامل One UI 5.0 سامسونگ، افزایش سرعت رابط کاربری یکی از موارد اصلی و در دستور کار است. این تیم روی بهبود چشم‌گیر سرعت ناوبری رابط کاربری اختصاصی خود کار می‌کند. علاوه‌براین، انیمیشن‌ها در این پوسته‌ی اختصاصی روان‌تر و سریع‌تر شده‌ است.

این تغییر که بسیاری افراد آن را جزئی می‌دانند، تأثیر زیادی بر تجربه‌ی کاربر خواهد داشت. هیچ‌کس از رابط کاربری بهینه‌شده و بدون تأخیر که سرعت بالایی دارد، ناراضی نیست. این تغییر با نمایشگرهایی که از نرخ نوسازی بالا پشتیبانی می‌کنند به‌خوبی مطابقت دارد و تجربه‌ی کاربری چشم‌گیری ارائه خواهد داد.
انتظار می‌رود سامسونگ اواخر سال جاری در رویداد کنفرانس توسعه‌دهندگان خود موسوم به SDC از همه‌ی پیشرفت‌های One UI 5.0 رونمایی کند. SDC ۲۰۲۱ در اکتبر سال گذشته برگزار شد؛ جایی‌ که نسخه‌ی بتا One UI 4.0 کمی پس از آن دردسترس کاربران برنامه‌های آزمایشی سامسونگ قرار گرفت.
بنابراین، امکان دارد سامسونگ سال جاری نیز همین روند را برای One UI 5.0 دنبال کند. می‌توان انتظار داشت پس از رویداد SDC ۲۰۲۲، نسخه‌ی آزمایشی این رابط کاربری دردسترس قرار گیرد. این رابط کاربری احتمالاً قبل از پایان سال جاری برای دستگاه‌های سازگار با آن منتشر خواهد شد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster