زندگی گاهی اتفاقاتی برای ما رقم می زند که در تصور خودمان هم نمی گنجد. به همین خاطر است که می گویند هر فرصتی که پیش آمد را باید قاپید. برای بعضی بازیگران هالیوودی هم بازیگری اتفاقی بود که غیر منتظره رخ داد و آن ها را به بزرگ ترین ستاره های هالیوود بدل کرد. در حقیقت آن ها در زمان مناسب در مکان مناسب بودند.
در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.
چنینگ تیتوم

چنینگ تیتوم که اولین بار به عنوان یک مدل جلوی دوربین رفت، وقتی در خیابان های میامی در حال قدم زدن بود توسط یک ایجنت کشف شد. او مدتی در موزیک ویدئوها و تبلیغات تلویزیونی بازی کرد تا اینکه کار بازیگری خود را در سال ۲۰۰۴ با نقش کوچکی در سریال «سی اس آی: میامی» (CSI: Miami) آغاز کرد.
جنیفر لارنس

جنیفر لارنس مدلینگ را از دوران نوجوانی آغاز کرد. این اتفاق به لطف یک ایجنت استعدادیابی رخ داد که جنیفر را هنگام گذران تعطیلات در نیویورک کشف کرد. او وقتی کشف شد تنها ۱۲ سال داشت و قبل از آغاز بازیگری و تبدیل شدن به یکی از ستاره های محبوب هالیوود، به مدلینگ مشغول بود.
ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن مدلینگ را از سن کم، پس از کشف شدن توسط یکی از مأموران کشف استعداد برند Revlon آغاز کرد. ناتالی وقتی کشف شد تنها ۹ سال داشت و مشغول خوردن پیتزا با والدینش بود. پس از مدت کوتاهی، او فعالیت خود را در هالیوود آغاز کرد. او می دانست که دلش می خواهد بازیگر شود و اولین نقشش را در سال ۱۹۹۴ گرفت.
سارا میشل گلار

سارا میشل گلار فعالیت بازیگری را از کودکی آغاز کرد. پس از آنکه در سن ۴ سالگی توسط یک ایجنت کشف شد، از او برای شرکت در تست بازیگری فیلم «حمله به حریم خصوصی» (An Invasion of Privacy) دعوت شد. او وقتی کشف شد در رستورانی در زادگاهش، نیویورک مشغول غذا خوردن بود.
متیو مک کانهی

این بازیگر توانمند تا پیش از یک ملاقات تصادفی در بار یک هتل که زندگی او را برای همیشه زیر و رو کرد، تنها در چند فیلم دانشجویی و آگهی تبلیغاتی بازی کرده بود. متیو در آنجا با یک تهیه کننده و مسئول انتخاب بازیگر آشنا شد که او را بعدها به کارگردان مشهوری معرفی کرد. این بازیگر برنده جایزه اسکار، کار خود در هالیوود را از آنجا آغاز کرد.
مریلین مونرو

مریلین مونرو که نام واقعی او نورما جین مورتنسن بود در یک کارخانه مشغول کار بود که توسط یک عکاس کشف شد. این عکاس از مریلین عکس گرفت و آن را در یک مجله منتشر کرد. همین اتفاق بود که پای مریلین را به هالیوود باز کرد. او بعداً موهایش را بلوند کرد، نام خود را تغییر داد و در مدلینگ و بازیگری به موفقیت رسید.
اشتون کوچر

اشتون کوچر برادری دارد که به فلج مغزی و نقص دیواره قلب دچار است، به همین دلیل او وارد رشته مهندسی بیوشیمی شد به این امید که راه درمانی برای کمک به برادر دوقلوی خود بیاید. اشتون کار مدلینگ و در نهایت بازیگری را زمانی شروع کرد که یک مأمور کشف مدل در یک بار او را تشویق کرد در یک مسابقه ی مدلینگ شرکت کند.
مل گیبسون

این سوپراستار دوست خود را با ماشینش به جلسه ی تست بازیگری فیلم «مکس دیوانه» (Mad Max) برد. در آنجا کارگردان فیلم مل را دید که به خاطر دعوای شب قبل، صورتش کبود بود و در دم فکر کرد که او می تواند نقش یکی از شخصیت های منفی فیلمش را بازی کند. در نهایت اما کارگردان نقش اصلی فیلم را به او سپرد و اینگونه شد که مل گیبسون وارد دنیای بازیگری شد.
اوا مندس

این بازیگر زیبا از یک عکس کشف شد، زمانی که یک مأمور کشف استعداد او را در عکس یکی از دوستانش دید و فوراً شیفته ی جذابیت اوا مندس شد. او بالاخره توانست در اولین فیلمش نقش آفرینی کند اما چون از بازی خود راضی نبود، تصمیم گرفت یک مربی بازیگری برای خود بگیرد تا بازیگری اش را بهتر کند. او در فیلم های زیادی نقش آفرینی کرده و جوایز متعددی دریافت کرده است.
رزاریو داوسون

رزاریوی جوان جلوی ساختمانی که با خانواده ی خود در آنجا زندگی می کرد با دوستانش مشغول بازی بود که توسط یک کارگردان کشف شد. او بعدها در یک فیلم بازی کرد و توانست با بازی خوبش توجه ها را به خود جلب سازد. از آن زمان او در فیلم های زیادی نقش آفرینی کرده است.
وین دیزل

وین دیزل در نیویورک در شهرکی که یک هنرمند آن را ساخته بود زندگی می کرد. وقتی ۷ ساله بود، او و دوستانش تصمیم گرفتند دزدکی وارد یک سالن نمایش شوند و آنجا را تخریب کنند. اما یک زن مچ شان را گرفت و به جایش به آن ها ۲۰ دلار با یک نمایشنامه داد، به این شرط که هر روز بعد از مدرسه در جلسات تمرین آن نمایشنامه حاضر شوند. همین ماجرا آغازگر زندگی موفق هنری او شد.
جیسون استاتهام

این بازیگر انگلیسی در ابتدا غواص تیم ملی غواصی انگلیس بود و البته فروشنده ی بازار سیاه که باید هزینه های زندگی اش را تأمین می کرد. او اولین بار زمانی در یک فیلم بازی کرد که یک کارگردان از او برای شرکت در تست بازیگری یکی از نقش های فیلم خود دعوت کرد. این نقش یک دستفروش غیرقانونی بود و استاتهام به خوبی از پس ایفای آن برآمد.

ورود
۱۴۰۱ © تمامی حقوق برای وبسایت Rooziato (روزیاتو) محفوظ است.

source

توسط digitalwebmaster