رقابت سامسونگ و ال‌جی برای سفارش‌های دوربین‌ خودروهای الکتریکی تسلا به پیروزی سامسونگ منجر شد و این شرکت تمام ماژول‌های دوربینی که در خودروهای Semi و Cybertruck استفاده می‌شوند، تأمین خواهد کرد.
تأمین قطعات تجارتی بزرگ برای سامسونگ محسوب می‌شود. اگرچه این شرکت تصمیم گرفته است که خودروهای برقی با برند اختصاصی خود را تولید نکند، قطعات مهمی را برای صنعت خودروهای برقی ازجمله باتری‌ها و ماژول‌های دوربین تأمین می‌کند. ماژول‌های دوربین ازآن‌‌جاکه تولیدکنندگان خودرو برای پیشرفت رانندگی خودکار تلاش می‌کنند، ضروری شده‌اند.
تسلا با خودروهای خود پیشتاز است. این شرکت به‌دنبال تهیه‌ی ماژول‌های دوربین برای خودروهای برقی Cybertruck و Semi خود بود. گزارش جدیدی از سم‌موبایل نشان می‌دهد که سامسونگ الکترومکانیکس (Samsung Electro-Mechanics) توانسته است ال‌جی اینوتک (LG Innotek) را شکست دهد و کل سفارش را به‌دست آورد.
با پیروزی سامسونگ الکترومکانیکس بر پیشنهاد ال‌جی اینوتک، اکنون پیش‌بینی می‌شود که سامسونگ تمام ماژول‌های دوربینی را تأمین کند که در خودروهای Semi و Cybertruck تسلا استفاده می‌شوند. تسلا قبلاً این خودروهای برقی را معرفی کرده است و اکنون می‌خواهد تولید را افزایش دهد؛ زیرا به‌دنبال تحویل خودروها به مشتریان در سال‌های آینده است.
سامسونگ الکترومکانیکس رقابت عادلانه‌ای داشت؛ چراکه شرکت‌های تایوانی نیز در حال رقابت برای این قرارداد بزرگ بودند. این دومین‌باری است که سامسونگ از رقابت پیشی می‌گیرد؛ زیرا سفارش‌های ماژول دوربین تسلا برای Cybertruck همگی در سال گذشته به سامسونگ الکترومکانیکس رسید. این شرکت قطعات مذکور را برای کارخانه‌های گیگا تسلا در شانگهای و برلین تأمین خواهد کرد.

سامسونگ الکترومکانیکس در‌زمینه‌ی تأمین ماژول‌های دوربین برای گوشی‌های هوشمند نیز فعالیت می‌کند؛ اما بی‌شک محصولات برای خودروهای الکتریکی ارزش بیشتری دارند؛ بنابراین، به شرکت کمک می‌کند تا سود خود را افزایش دهد. هشت ماژول دوربین در هرخودرو الکتریکی تسلا وجود دارد. درنهایت، تولید انبوه آن‌ها به‌نفع سامسونگ است.
لوگوی پدال
وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster