اپل با انتشار iOS 16، امکانات فراوانی به این سیستم‌عامل اضافه کرده که یکی از آن‌ها قابلیت جداسازی و کپی و اشتراک‌گذاری سوژه‌ها در تصاویر است.
iOS 16 با استفاده از یادگیری ماشینی به کاربران اجازه می‌دهد سوژه‌ای را از عکس مدنظر خود استخراج و سپس از آن در سرتاسر سیستم ازجمله بخش پیام‌ها، یادداشت‌ها، ایمیل‌ها و… استفاده کنند.
به‌گزارش مک‌رومرز، قابلیت جدید iOS نه‌فقط در عکس‌ها، بلکه در اسکرین‌شات‌ها و Quick Look نیز درسترس است. برای استفاده از این ویژگی کاربردی در اپلیکیشن Photos، چند ثانیه تصویر دلخواهتان را لمس کنید و نگه‌ دارید تا جلوه‌ی درخشش سفید در اطراف سوژه ظاهر شود. اکنون می‌توانید سوژه‌ی مدنظر را از برنامه‌ی Photos خارج و از آن در پیام‌ها و ایمیل‌ها و یادداشت‌ها استفاده کنید.
همچنین برای استفاده از قابلیت جداسازی و اشتراک‌گذاری سوژه‌ها در Quick Look و سایر بخش‌های سیستم‌عامل، به‌سادگی روی تصویر مدنظر تپ کنید و انگشتتان را کمی نگه‌ دارید و سپس گزینه‌ی Copy Subject را از فهرست انتخاب کنید. در این‌ مرحله، سوژه از تصویر جدا و در حافظه‌ی کلیپ‌برد ذخیره خواهد شد تا بتوان از آن در سایر بخش‌های سیستم‌عامل استفاده کرد.

این قابلیت جدید با فریم‌های متوقف‌شده ویدئوها در برنامه‌ی Photos نیز کار می‌کند. از‌آن‌‌جا‌‌که این ویژگی جدید برای تجزیه‌وتحلیل تصاویر از یادگیری ماشینی استفاده می‌کند، فقط در گوشی‌های مجهز به پردازنده‌ی A12 Bionic یا قوی‌تر دردسترس است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster