بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics، اپل در بازار اسپیکرهای هوشمند بدون رقیب بوده و علی‌رغم فروش بهتر محصولات آمازون و گوگل در سه‌ماهه‌ی اول سال 2022 اما هوم پاد مینی (HomePad Mini) با رشدی 29 درصدی نسبت به سال گذشته‌ی میلادی به پرفروش‌ترین اسپیکر هوشمند جهان تبدیل شده است.
بر اساس آمار منتشرشده، اپل موفق شده است تا در نیمه‌ی اول سال جاری میلادی تعداد 4.5 میلیون دستگاه هوم پاد مینی را به فروش برساند و عملکرد بهتری را نسبت به گوگل نست هاب (Nest Hub) و آمازون اکو شو 8 (Echo Show 8) داشته باشد. با این وجود، Strategy Analytics میزان دقیق فروش دو محصول رقیب را اعلام نکرده است.
همان‌طور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، فروش کلی اسپیکرهای هوشمند شرکت‌های آمازون و گوگل در سه‌ماهه‌ی اول سال 2022 به‌ترتیب 9.9 و 6.1 میلیون واحد بوده و فروش اسپیکرهای هوشمند اپل نیز نسبت به بازه‌ی زمانی مشابه در سال گذشته با رشد قابل توجهی روبه‌رو شده است. Strategy Analytics پیش‌بینی کرده است که هوم پاد مینی در سال 2023 نیز به فروش مناسبی دست پیدا خواهد کرد. در حال حاضر این محصول با قیمت 99 دلار به بازار برخی از کشورها عرضه شده است.
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster