تراشه‌‌های گرافیکی اقتصادی شرکت ای ام دی تا به‌ حال عملکرد فوق‌العاده‌ای در اجرای بازی‌ها داشته‌اند و حالا با عرضه‌ی فناوری FSR 2.0، به‌نظر می‌رسد که بیشتر تراشه‌های اقتصادی توان اجرای بازی‌های AAA با نرخ 1080 پیکسل را خواهند داشت.
تراشه‌ی گرافیکی رادئون 680M قبلاً عملکردی عالی را در اجرای بازی‌‌ها با نرخ فریم مناسب به نمایش گذاشته بود اما حالا تراشه‌ی ضعیف‌تر رادئون 660M نیز موفق شده تا عملکرد مشابهی را در اجرای بازی‌ها به ثبت برساند. تراشه‌‌ی گرافیکی رادئون 660M از 6 واحد پردازشی با فرکانس 1.9 گیگاهرتز بهره می‌برد. ای ام دی مدتی پیش تایید کرده بود که تراشه‌های سری 600M توان اجرای بازی‌ها با وضوح 1080 پیکسل و نرخ فریم 40 تا 60 را دارند و حالا به‌نظر می‌رسد که این ادعا صحت داشته است.
وب‌سایت TechEpiphany به‌تازگی عملکرد تراشه‌ی رادئون 660M را در اجرای بازی God of War با وضوح 1080 پیکسل مورد آزمایش قرار داده و ظاهراً تراشه‌ی یادشده در این آزمایش نمره قابل قبولی را به‌دست آورده است. سیستمی که این بازی روی آن اجرا شد از تراشه‌ی رایزن 6600H، گرافیک رادئون 660M و 16 گیگابایت رم DDR5 با سرعت 4800 مگاهرتز بهره می‌برد.
رادئون 660M موفق شد تا در حالت Balanced Mode این بازی را با نرخ نزدیک به 30 فریم اجرا کند و در حالت Performance Mode نیز نرخ ثابت 30 فریم را به ثبت رساند. این عملکرد برای یک تراشه‌ی اقتصادی، فوق‌العاده محسوب شده و انتظار می‌رود که بسیاری از کنسول‌های دستی مجهز به تراشه‌های گرافیکی ای ام دی نیز بتوانند عملکرد مشابهی را ارائه دهند.
منبع: Wccftech
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster