سامسونگ ظاهراً قصد دارد با هدف کاهش هزینه‌ها، از باتری‌های ال‌جی بیشتری در گوشی‌هایش استفاده کند.
گزارش جدیدی از کره‌جنوبی نشان می‌دهد که سامسونگ به‌دنبال تأمین باتری‌های بیشتری از رقیب تاریخی خود، یعنی ال‌جی است. گفته می‌شود این شرکت قصد دارد از باتری‌های ال‌جی در گوشی‌های گلکسی A‌ و گلکسی M و گوشی‌های پریمیوم خود استفاده کند.
این اولین‌بار نیست که سامسونگ برای استفاده از قطعه‌‌ای حیاتی در گوشی‌های هوشمندش به ال‌جی اتکا می‌کند؛ زیرا از سال ۲۰۱۹ نیز از باتری‌های ال‌جی در برخی از گوشی‌های پرفروش خود از سری گلکسی اس و گلکسی نوت استفاده کرده است.
گفته می‌شود کاهش هزینه یکی از دلایل اصلی استفاده‌ی سامسونگ از باتری های ال‌جی بیشتری است. این کار به شرکت کره‌ای کمک می‌کند تا منابع تدارکاتی‌اش را متنوع کند. سامسونگ تا حد زیادی به باتری‌های شرکت چینی Amperex Technology Limited و BYD و Navitasis برای گوشی های هوشمند پایه خود متکی بوده است. از‌آن‌‌جاکه مشکلات عرضه به‌دلیل قرنطینه‌های مکرر در چین همچنان پابرجاست، تلاش برای تنوع‌بخشیدن به منابع تضمین می‌کند که تولید سامسونگ با هیچ‌ اختلالی مواجه نشود.

باتری‌هایی که ال‌جی دراختیار سامسونگ قرار می‌دهد، احتمالاً در کارخانه‌ی نانجینگ این شرکت ساخته خواهند شد. سپس، آن‌ها به کارخانه‌ی محلی ITM Semiconductor در ویتنام منتقل می‌شوند؛ جایی که باتری‌ها بسته‌بندی و مدارهای حفاظتی قبل از ارسال به کارخانه گوشی‌های هوشمند سامسونگ مونتاژ می‌شوند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster