گزارش‌های جدید حاکی از به‌تعویق افتادن رونمایی از هدست واقعیت ترکیبی اپل است و ظاهراً برخلاف برخی شایعات اخیر، در رویداد WWDC امسال شاهد نمایش نسخه‌ی اولیه‌ی این محصول نخواهیم بود.
طبق گزارش جدید نیویورک‌تایمز و به‌نقل از منابع آگاه، اپل مجبور شده معرفی هدست‌ واقعیت‌ترکیبی خود را به‌دلیل مشکلات حرارتی مربوط به قدرت محاسباتی پردازنده، تا سال آینده به تعویق بیندازد. بااین‌حال به‌تازگی شایعات مختلفی درمورد احتمال معرفی این محصول در رویداد WWDC ۲۰۲۲ منتشر شده است.
به گزارش مک‌رومرز، اپل یکی از مهندسان Dolby Technologies به‌نام مایک راکول را استخدام و او را به‌عنوان مدیر تیم هدست واقعیت ترکیبی خود قرار داد. دو نفر از افراد نزدیک به این پروژه اعلام کرده‌اند تلاش‌های اولیه راکول برای ساخت یک محصول واقعیت افزوده، به‌دلیل قدرت محاسباتی ضعیف متوقف شده است. به گفته‌ی این افراد، چالش‌های زیادی که در بخش باتری این هدست وجود دارد اپل را مجبور کرده تا عرضه‌ی آن را به سال آینده موکول کند.
گزارش‌های متعدد در چند ماه گذشته نشان می‌دهند که هدست واقعیت ترکیبی اپل احتمالاً امسال عرضه نخواهد شد. البته براساس برخی دیگر از گمانه‌زنی‌ها، گفته می‌شود اپل در رویداد WWDC ۲۰۲۲ از این محصول رونمایی خواهد کرد. مارک گورمن از بلومبرگ در ماه ژانویه گزارش داد هدست واقعیت ترکیبی اپل به‌دلیل مشکلات توسعه و چالش‌های عملکرد و حرارت دستگاه، با تأخیر در سال ۲۰۲۳ رونمایی خواهد شد.

طبق گزارش‌های موجود، هیئت‌مدیره‌ی اپل یک نسخه‌ی نمایشی از هدست واقعیت ترکیبی را دریافت کرده که نشان می‌دهد با وجود انتشار خبرهای مرتبط با مشکلات مراحل توسعه، فرایند ساخت آن رو به اتمام است. طبق این گزارش، بعید به‌نظر می‌رسد اپل روز دوشنبه در رویداد WWDC ۲۰۲۲ از این محصول رونمایی کند؛ رویدادی که انتظار می‌رود غول فناوری مستقر در کوپرتینو در آن از iOS 16 و ابزارهای جدید مخصوص توسعه‌دهندگان درکنار محصولات دیگر رونمایی کند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster