گوکل قرار است اندروید ۱۳ را اواخر امسال عرضه کند و‌ حالا یک لیست جدید شامل اسامی گوشی‌های شیائومی که این آپدیت را دریافت خواهند کرد فاش شده است.
شیایومی چند ماه پیش آپدیت MIUI 13 را عرضه کرد و‌ بعد از آن صحبتی درباره آینده این رابط کاربری نکرده است. این شرایط اختمالا با معرفی اندروید ۱۳ در ماه‌های آینده تغییر خواهد کرد. با این حال، یک گزارش جدید لیست گوشی‌های شیائومی که این سیستم‌عامل را دریافت خواهند کرد منتشر کرده است.
طبق این گزارش، آپدیت اندروید ۱۳ برای همه مدل‌های سری شیائومی ۱۲ مثل شیائومی ۱۲ لایت، شیائومی 12T و شیائومی 12T پرو و … عرضه خواهد شد.
همه مدل‌های سری می ۱۱ شامل می ۱۱‌، می ۱۱ پرو، می ۱۱ اولترا، می ۱۱ ایکس و همه مدل‌های می ۱۱ لایت آن را دریافت خواهند کرد. دستگاه‌های دیگری مانند سر شیایومی پد ۵، شیائومی Civi، می میکس ۴ و می میکس فولد نیز اندروید ۱۳ را دریافت خواهند کرد. همچنین همه مدل‌های سری ردمی نوت ۱۰ و ردمی نوت ۱۱ نیز جزو این لیست هستند.

گوشی‌های دیگر شامل سری ردمی ۱۰، ردمی K40 و ردمی K50 می‌شوند. در بین گوشی‌های پوکو هم سری پوکو F3 ، پوکو F4 ، پوکو M3 و M4 و همچنین گوشی‌های پوکو X3 GT و X3 پرو آپدیت مذکور را دریافت خواهند کرد.
منبع: Notebookcheck
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster