کمپانی گارمین دو ساعت هوشمند جدید معرفی کرد که از ویژگی مهم یکی از آنها وجود نسخه خورشیدی است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، دو ساعت هوشمند Forefunner 255 و Forerunner 955 از خانواده Forerunner هستند که به قابلیت هایی مانند ویجت مسابقه و GPS چند بانده مجهز خواهند بود. مدل Forerunner […]
کمپانی گارمین دو ساعت هوشمند جدید معرفی کرد که از ویژگی مهم یکی از آنها وجود نسخه خورشیدی است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، دو ساعت هوشمند Forefunner 255 و Forerunner 955 از خانواده Forerunner هستند که به قابلیت هایی مانند ویجت مسابقه و GPS چند بانده مجهز خواهند بود. مدل Forerunner 255 مخصوص دوندگی است و در نسخه ۴۱ میلیمتری تنها ۳۲ گرم وزن خواهد داشت. در صورت خرید این مدل در نسخه موزیک کاربر می تواند ۵۰۰ آهنگ در آن ذخیره کند. همچنین در برابر نفوذ آب نیز مقاوم بوده و شارژدهی آن تا ۱۴ روز است. در صورتی که کاربر از حالت جی پی اس استفاده کند شارژدهی آن به ۳۰ ساعت کاهش خواهد یافت.
 از دیگر قابلیت های ساعت قابلیت سنجش تغییرات ضربان قلب در زمان خواب و جی پی اس چند بانده و همچنین ایجاد تغییر بین حالت های ورزشی اشاره کرد. با توجه به وجود تراشه NFC در این ساعت می توان اندازه گیری ضربان قلب و سنجش اکسیژن خون را نیز به ویژگی های آن اضافه کرد. در مدل Forerunner 955 قابلیت هایی مانند نمایشگر همیشه روشن لمسی و رنگی و مقاومت در برابر نفوذ آب وجود دارد. میزان شارژدهی آن ۱۵ روز است و قرار است نسخه خورشیدی آن نیز به بازار عرضه شود. بدین ترتیب تنها با یک بار شارژ میتوان به مدت ۲۰ روز از آن استفاده کرد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster