طبق گفته‌ی یکی از افشاگران، سامسونگ لولای گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ را نازک‌تر خواهد کرد که این موضوع باعث می‌شود بدنه‌ی گوشی‌ها جمع‌وجورتر باشد.
مشخصات کامل گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ فاش شد و هر دو گوشی در برخی قسمت‌ها ارتقا پیدا خواهند کرد. باوجوداین، سامسونگ ظاهراً بیشتر روی طراحی بهتر تاشدنی‌های آینده‌اش تمرکز کرده است.
طبق گزارش افشاگری خوش‌نام، Ice Universe، سامسونگ طراحی لولای گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ را بهبود بخشیده است. گفته می‌شود هر دو گوشی به لولاهای نازک‌تری مجهز خواهند بود که به بدنه فشرده‌تر منجر می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که آن‌ها در‌‌مقایسه‌‌با نسل قبلی یکدست‌تر به‌نظر برسند.
بهبود طراحی لولای گلکسی زد فولد ۴
باریکی لولای گلکسی زد فولد ۴ نسبت به نسل قبل
قبلاً در شایعاتی نیز گفته شده بود که گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ احتمالاً بدنه‌ی نازک‌تر و سبک‌تری خواهند داشت. اگر صحت این موضوع رسما تأیید شود، کار با تاشدنی‌های جدید درمقایسه‌با نسل قبلی این شرکت آسان‌تر خواهد بود. افزون‌براین طبق شایعات، غول فناوری کره‌ای مقداری تاخوردگی را در گوشی‌های تاشدنی آینده‌اش بهبود خواهد بخشید.
قاب محافظ گکسی زد فلیپ ۴
قاب محافظ گلکسی زد فلیپ ۴ و ‌باریک‌بودن لولای آن

سامسونگ ظاهراً صفحه‌نمایش را نسبت به دوربین زیر نمایشگر بهبود بخشیده است. پیش‌از‌این، ناحیه‌ی دوربین زیر نمایشگر ۱۷۲ پیکسل داشت. اکنون گفته می‌شود که زد فولد ۴ حداقل ۴۰۰ پیکسل خواهد داشت که وضوح صفحه را بهبود می‌بخشد و درنتیجه، تصاویر بهتری را هنگام خواندن متن ارائه می‌دهد.
دیدگاه شما کاربران زومیت چیست؟ آیا مشخصات بهتر برای شما مهم‌تر است یا طراحی بهتر؟


لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster