اپلیکیشن جستجوی گوگل پس از بروزرسانی امکان استفاده از دستور های صوتی در هنگام مسیریابی را برای کاربران فراهم می کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از فون آرنا، گوگل به روز رسانی جدیدی برای اپلیکیشن جستجوی خود منتشر کرده است. این به روز رسانی شامل تغییراتی قابل توجه […]
اپلیکیشن جستجوی گوگل پس از بروزرسانی امکان استفاده از دستور های صوتی در هنگام مسیریابی را برای کاربران فراهم می کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از فون آرنا، گوگل به روز رسانی جدیدی برای اپلیکیشن جستجوی خود منتشر کرده است. این به روز رسانی شامل تغییراتی قابل توجه برای کاربران خواهد بود. از مهمترین تغییر جالب این اپلیکیشن استفاده از دستور های صوتی در هنگام مسیریابی است. حتی در صورت آفلاین بودن نیز کاربر می‌تواند با عبارت هایی مانند What’s my ETA یا Cancel my navigation یا what’s my next turn از این برنامه در مسیریابی استفاده کند.
 بدین ترتیب دو قابلیت سرویس جستجو و سرویس نقشه به طور همزمان به کاربر ارائه می شود. علاوه بر آن در به روز رسانی جدید کاربران می توانند از صفحه اصلی به تنظیمات حریم خصوصی دسترسی داشته باشند. بدین ترتیب به سادگی می توان تنها با ضربه روی عکس نمایه حساب گوگل به بخش تنظیمات بروند. برخی کاربران اعلام کردند در زمان بروز رسانی به مشکلاتی بر خوردند که طی آن گوگل مقاله ای را برای برطرف شدن مشکل و بازخورد گزارش ها منتشر کرد.
 علاوه بر آن گوگل به نکات مهمی در برنامه هایی مانند برنامه جستجو در توضیحات خود اشاره کرده است. گوگل در این توضیحات می گوید: قرار است برنامه جستجوی گوگل به سرعت پاسخ ها را در زمینه چیزهایی که برایتان اهمیت دارد نمایش دهد. کاربران با مراجعه به بخش Discover امکان دسترسی به مطالب دلخواه و به روز را خواهند داشت. استفاده هرچه بیشتر از این اپلیکیشن باعث بهبود عملکرد آن خواهد شد و با سوال در این بخش می توانید پاسخ آنها را حتی زمانی که متخصصان قادر به پاسخگویی نیستند در جستجوی گوگل پیدا کنید.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster