کاربران همچنین از قطع‌ شدن ساعت‌ از گوشی در مقطعی پس از نصب Assistant خبر داده‌اند. تلاش‌ها برای جفت‌سازی مجدد ناموفق است؛ زیرا به‌نظر می‌رسد هیچ‌یک از دستگاه‌ها دیگری را تشخیص نمی‌دهد.
گلکسی واچ ۴ پس از ماه‌ها تأخیر بالاخره هفته‌ی گذشته به دستیار گوگل مجهز شد؛ اما به‌نظر می‌رسد با مشکلاتی همراه است. به‌گزارش سم‌موبایل، ابتدا کاربران نمی‌توانستند دستیار گوگل را روی ساعت هوشمند خود نصب و فعال کنند. اکنون که این کار را انجام داده‌اند، با مشکلات پایداری زیادی رو‌به‌رو هستند.
چندین کاربر پس از نصب Google Assistant نارضایتی خود را مشکلات تخلیه باتری در گلکسی واچ ۴ اعلام کردند. کاربران همچنین ادعا کردند که تشخیص کلمه کلیدی «OK, Google» تقریباً بسیار خوب است. افزون‌براین، برخی از کاربران ادعا کردند که گلکسی واچ ۴ با گوشی ارتباط برقرار نمی‌کند و تلاش‌ها برای جفت‌سازی مجدد آن‌ها ناموفق بوده است؛ زیرا هیچ یک از دستگاه‌ها قادر به شناسایی دیگری نیست.
برخی از کاربران تنها پس از ریست فکتوری توانستند گلکسی واچ ۴ خود را با گوشی هوشمند خود جفت کنند و بدین‌ترتیب اطلاعات ساعت هوشمند خود را از دست دادند. طبیعی است که افراد در صورت از دست‌ دادن اطلاعات مربوط به سلامت خود که در ساعت هوشمند ذخیره شده‌اند، عصبانی شوند. راه اندازی مجدد ساعت هوشمند، نصب و پیکربندی همه‌ی برنامه‌ها و فعال‌سازی Samsung Pay پروسه‌ای زمان‌بر است.

اگرچه Google Assistant جدید در Wear OS 3 نتایجی را با شکل کلی بهتر ارائه می‌هد، کاربران ادعا می‌کنند که Google Assistant در گلکسی واچ ۴ آن‌ها سریع‌تر از ساعت‌های هوشمند Wear OS 2 قدیمی‌تر نیست. امیدواریم گوگل و سامسونگ بتوانند این مشکلات را ظرف چند روز آینده ازطریق به‌روز‌رسانی نرم‌افزاری جدید حل کنند.


لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster