تلگرام قصد دارد به زودی با راه اندازی سطح کاربری ویژه سرویس اشتراک پولی خود را نیز معرفی کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، الساندرو پالیزی توسعه دهنده معروف اعلام کرد به زودی تلگرام سرویس اشتراک پویا خود را معرفی میکند. رشته کد دریافتی در هنگام دانلود این پیام رسان اشاره به […]
تلگرام قصد دارد به زودی با راه اندازی سطح کاربری ویژه سرویس اشتراک پولی خود را نیز معرفی کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، الساندرو پالیزی توسعه دهنده معروف اعلام کرد به زودی تلگرام سرویس اشتراک پویا خود را معرفی میکند. رشته کد دریافتی در هنگام دانلود این پیام رسان اشاره به سرویس اشتراک پولی آن دارد. به طوری که به زودی متن این پلتفرم در حالت استاندارد به عنوان استفاده رایگان و بدون تبلیغات و بدون هزینه اشتراک به جمله تلگرام فضای ابری نامحدود رایگان برای چت ها تغییر کرد. این موضوع نشان می‌دهد که به زودی تلگرام طرح مبتنی بر اشتراک را اجرا میکند.
 به گفته پالوزی احتمالاً تلگرام ویژگی های انحصاری دیگری را نیز برای اشتراک پولی در نظر گرفته است. به عنوان مثال در صورت ارتقای سطح کاربری در این پیام رسان نشان ستاره در کنار نام کاربر در فهرست های چت دیده خواهد شد. علاوه بر آن استیکر ها و واکنش های ایموجی انحصاری نیز در اختیار مشترکان پولی خواهد بود. هنوز هزینه اشتراک پولی این پلتفرم مشخص نشده است اما احتمالاً تلگرام به زودی در این زمینه اطلاعاتی را منتشر خواهد کرد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster