انجمن واردکنندگان موبایل می گوید با توجه به اینکه قیمت وارد کننده و مصرف کننده روی جعبه تمامی موبایل ها نصب شده است خریداران باید به این ارقام توجه کنند. در در روزهای اخیر قیمت های آیفون و برخی گوشی های پرچمدار افزایش داشته است و این یاد آوری در این راستا انجام گرفته است. […]
انجمن واردکنندگان موبایل می گوید با توجه به اینکه قیمت وارد کننده و مصرف کننده روی جعبه تمامی موبایل ها نصب شده است خریداران باید به این ارقام توجه کنند. در در روزهای اخیر قیمت های آیفون و برخی گوشی های پرچمدار افزایش داشته است و این یاد آوری در این راستا انجام گرفته است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با وجود افزایش قیمت از ابتدای سال در بازار گوشی های همراه در یک هفته اخیر چالش های بزرگی را برای بازار به همراه داشته و طی آن قیمت ها به شدت در برخی مدل های آیفون و گوشی های پرچمدار افزایش داشته است. پس از آن و طی یک اعلام رسمی مشکل ثبت سفارش آیفون برطرف شد و مجدداً این بازار مسیر آرامش قرار گرفته است.
 اما به نظر می رسد هنوز برخی فروشندگان این کالا را با افزایش شدید قیمت به فروش می رسانند. به همین دلیل انجمن واردکنندگان موبایل در توییت اخیر خود از خریداران موبایل خواسته است تا هنگام خرید به مواردی مانند قیمت وارد کننده و مصرف کننده که روی جعبه درج شده است است دقت کنند.
 قانون درج قیمت ها نیز از ابتدای اردیبهشت امسال طی طرح خرید شفاف برای کلیه واردکنندگان الزامی شده بود. با کمک این طرح میتوان از گرانفروشی جلوگیری کرد. طی طرح خرید شفاف می توان کنترل بیشتری روی قیمت‌ها در بازار داشت.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster