احتمالاً گوشی جدید مقاوم سامسونگ به نام گلکسی Xcover6 پرو به زودی معرفی خواهد شد که در آن از تراشه Snapdragon 778G 5G و ۶ گیگابایت رم استفاده شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوشی جدید سامسونگ با بدنی مقاوم به نام Galaxy XCover Pro 2 به تایید کنسول گوگل پلی […]
احتمالاً گوشی جدید مقاوم سامسونگ به نام گلکسی Xcover6 پرو به زودی معرفی خواهد شد که در آن از تراشه Snapdragon 778G 5G و ۶ گیگابایت رم استفاده شده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوشی جدید سامسونگ با بدنی مقاوم به نام Galaxy XCover Pro 2 به تایید کنسول گوگل پلی درآمده است. اما احتمالاً زمان عرضه نام این گوشی Xcover6 پرو خواهد بود. طبق فهرست گوگل در این گوشی از تراشه Snapdragon 778G 5G کوالکام استفاده میشود.
 گزارش‌ها نشان می‌دهد نمایشگر این گوشی کوچکتر از مدل قبلی و حدود 6.5 اینچ است. هنوز نام نهایی این گوشی مشخص نشده است اما گزارش‌های قبلی گوگل نشان می دهد ممکن است این گوشی با نام بازاریابی Xcover6 پرو نیز شناخته شود. هنوز زمان دقیق عرضه این گوشی مشخص نیست اما احتمالاً تابستان امسال معرفی خواهد شد. طبق شماره مدل گوشی مذکور، احتمالاً این گوشی در بازار ایالات متحده نیز به فروش می رسد. سامسونگ در این گوشی مقاوم از اندروید ۱۲ و رابط کاربری One UI 4.1 استفاده کرده است. احتمالا سامسونگ در آینده اطلاعات بیشتری از این گوشی مقاوم منتشر خواهد کرد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster