براساس گزارشی جدید، تلگرام به معرفی سرویس اشتراک پولی خود بسیار نزدیک است و احتمالاً به‌زودی راه‌اندازی سطح کاربری ویژه در این پیام‌رسان را شاهد خواهیم بود.
یافته‌های جدید توسعه‌دهنده‌ی معروف، الساندرو پالوزی، نشان می‌دهد تلگرام به معرفی سرویس اشتراک پولی خود نزدیک شده است. پالوزی در این‌باره به رشته‌کدی اشاره کرده است که هنگام دانلود و نصب این پیان‌رسان، عبارت صفحه‌ی خوش‌آمدگویی را تغییر می‌دهد.
GSMArena می‌نویسد در حالت استاندارد، تلگرام به کاربرانش اعلام می‌کند این پلتفرم برای همیشه رایگان و بدون تبلیغات و بدون هزینه‌ی اشتراک خواهد بود؛ اما این جمله به‌زودی با متن «تلگرام فضای ابری نامحدود رایگان برای چت‌ها و رسانه‌ها را ارائه می‌دهد» جایگزین خواهد شد. این موضوع نشان می‌دهد پیام‌رسان مذکور طرح مبتنی‌بر اشتراک در دست ساخت دارد که احتمالاً به‌زودی معرفی خواهد شد.
تغییر صفحه خوش آمدگویی جدید تلگرام برای اشتراک پولی

پالوزی برخی دیگر از ویژگی‌های انحصاری تلگرام برای حساب‌های پولی را اعلام کرده است. افرادی که سطح کاربری خود را در این پیام‌رسان به این پلن ارتقا دهند، از نشان ستاره‌ای درکنار نام خود برخوردار خواهند شد که در فهرست‌های چت ظاهر می‌شود. علاوه‌براین، مشترکان پولی تلگرام امکان دسترسی به استیکرها و واکنش‌های ایموجی انحصاری را خواهند داشت. درحال‌حاضر، هزینه‌ی اشتراک پولی تلگرام مشخص نیست؛ اما احتمالاً به‌زودی خبرهای تکمیلی در این‌زمینه منتشر خواهد شد.


لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster