به روز رسانی جدید اینستاگرام علاوه بر تغییر شکل لوگوی این شبکه اجتماعی به صورت درخشان تر شامل فونت مخصوص این کمپانی با نام Instagram Sans  بوده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اینستاگرام بالاخره در به روز رسانی اخیر خود علاوه بر درخشان تر و سرزنده تر کردن لوگوی این شبکه […]
به روز رسانی جدید اینستاگرام علاوه بر تغییر شکل لوگوی این شبکه اجتماعی به صورت درخشان تر شامل فونت مخصوص این کمپانی با نام Instagram Sans  بوده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اینستاگرام بالاخره در به روز رسانی اخیر خود علاوه بر درخشان تر و سرزنده تر کردن لوگوی این شبکه اجتماعی از تایپ فیس خود نیز رونمایی کرد. فونت مخصوص Instagram Sans با الهام از لوگوی شرکت و دارای شکل هایی به صورت مربع و دایره است. به گفته اینستاگرام این فونت ترکیبی از تناسب هندسی و استایل های متناقض خواهد بود. همچنین دارای زیرمجموعه فونت هایی مانند معمولی، برجسته ،نازک، مدیوم، تو پر و توپر برجسته نیز هست. به نظر می‌رسد این فونت ظاهری شبیه به دست خط دارد.
  فونت Instagram Sans شباهت زیادی به فونت های Sans-Serif دارد که با توجه به هویت این پلتفرم استفاده از آن برای کاربران جهانی منطقی است. اینستاگرام علاوه ‌بر رونمایی از فونت جدید، لوگوی خود را نیز در این بروزرسانی براق تر کرده بطوریکه حس سرزندگی را نشان می دهد. به گفته این شرکت این لوگو از مدل سازی سه بعدی برای طراحی بهره گرفته است. علاوه بر آن چیدمان بازاریابی محتوا نیز به شکل تمام صفحه تغییر کرده و اکنون با این قابلیت تمام تمرکز روی محتوا خواهد بود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster