ردیاب ورزشی هوشمند هواوی امروز بطور رسمی رونمایی شد. S-Tag هواوی مجهز به حسگر پیشرفته است و بصورت خودکار کلیه فعالیت های ورزشی کاربر را تشخیص می دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، ردیاب ورزشی هوشمند S-Tag که به بازارهای جهانی عرضه می شود تنها 7.5 گرم وزن دارد و به کمک حسگر پیشرفته […]
ردیاب ورزشی هوشمند هواوی امروز بطور رسمی رونمایی شد. S-Tag هواوی مجهز به حسگر پیشرفته است و بصورت خودکار کلیه فعالیت های ورزشی کاربر را تشخیص می دهد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، ردیاب ورزشی هوشمند S-Tag که به بازارهای جهانی عرضه می شود تنها 7.5 گرم وزن دارد و به کمک حسگر پیشرفته حرکتی خود می تواند در صورت اتصال به گوشی یا ساعت های هوشمند، کلیه فعالیت های ورزشی کاربر را زیر نظر بگیرد.
هواوی در این ردیاب هوشمند 14 معیار برای دویدن در نظر گرفته است. بطوری که می تواند حسن دویون کاربر راهنمایی هایی را به وی گوشزد کند. وزن این ردیاب تنها 7.5 گرم است و می تواند تا 50 متر زیر آب نیز به کار خود ادامه دهد. از دیگر فناوری های مربوط به این ردیاب می توان به معیارهای دوچرخه سواری، پشتیبانی از فناوری شارژ سریع و طراحی جداشدنی آن اشاره کرد. هنوز قیت اصلی و زمان عرضه رسمی آن بطور دقیق مشخص نشده است.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster