نمایشگاه IFA سرانجام امسال به‌صورت حضوری در برلین آلمان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه قرار است اوایل ماه سپتامبر امسال برگزار بشود.
برگزارکنندگان این نمایشگاه به همین مناسبت تصمیم گرافته‌اند بلیط‌های آن را با تخفیف بفروشند. البته این تخفیف فقط برای یکی از پنج روز نمایشگاه خواهد بود و برای بقیه چهار روز باید بلیط عادی تهیه شود.
نمایشگاه IFA بعد از چند سال وقفه به‌خاطر شیوع ویروس کرونا حالا قرار است از ۱۱ تا ۱۵ شهریور امسال (۲ تا ۶ سپتامبر) در شهر برلین آلمان برگزار بشود. قیمت بلیط این نمایشگاه برای کسانی که می‌خواهند یک روز با تخفیف در آن شرکت کنند ۳۵ یورو و در حالت عادی حداکثر تا ۹۷ یورو است.
برگزارکنندگان این نمایشگاه همچنین مکان‌های تخصیص یافته برای هر ‌کدام از محصولات جدید شرکت‌ها را اعلام کرده‌اند که به این صورت است: تجهیزات ارتباطی و موبایل در طبقه همکف، دستگاه‌های صوتی و ‌تصویری و دوربین‌های عکاسی در طبقه دوم و‌ دستگاه‌های گیمینگ و رایانه در طبقه سوم.
امسال اگر اتفاق خاصی نیفتد برای اولین بار در طول دو سال گذشته شاهد برگزاری خضوری این نمایشگاه خواهیم بود و شرکت‌های مختلف جدیدترین محصولات را در معرض دید علاقمندان خواهند گذاشت.
منبع: Notebookcheck
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster