سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران‌تلنت طی سه روز از تاریخ ۸ الی ۱۰ خرداد میزبان کارجویان و فارغ‌التحصیلان برای کاریابی و استخدام در شرکت‌های معتبر داخلی خواهد بود.
تمامی کارجویان از ۲۰ اردیبهشت الی ۱۳ خرداد زمان دارند تا از فرصت‌های شغلی ارائه شده در نمایشگاه کار هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین باخبر شوند و رزومه‌های خود را برای شرکت‌های معتبر ارسال کنند.
برای شرکت در نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران، اینجا را کلیک کنید.
نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران با تکیه بر تجربه 20 ساله ایران‌تلنت در حوزه کاریابی و اشتغال و برگزاری 10 دوره نمایشگاه کار و همچنین حمایت دانشگاه تهران برای تسهیل فرایند اشتغال دانشجویان و استخدام آنها در شرکت‌های معتبر داخلی، برگزار می‌شود.
نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران اولین نمایشگاه کار هیبرید است که در ایران برگزار می‌شود. نمایشگاه‌های کار هیبرید به صورت گسترده در جهان برگزار می‌شوند و هدف آنها، برگزاری نمایشگاه به صورت آنلاین و حضوری است.
به این ترتیب، دانشجویان، تازه فارغ‌التحصیل شدگان و همچنین کارجویان این فرصت را دارند تا هم به صورت حضوری از غرفه‌های نمایشگاه و شرکت‌ها دیدن کنند و هم آنلاین این کار را انجام دهند. این نمایشگاه با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود در دانشگاه برتر کشور و استفاده از ظرفیت‌های مجازی و آنلاین، فرایند استخدام و اشتغال دانشجویان تسهیل و ارتباط بدون واسطه دانشگاه‌ها و بازار کار را فراهم می‌کند.
نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران، تلاش می‌شود که دانشجو و کارجو علاوه بر آشنایی با شرکت‌ها و موقعیت‌های شغلی آنها، با فرایندهای استخدام و همچنین مسیرهای شغلی آشنا شوید. به این ترتیب، رویدادهایی خلال برگزاری نمایشگاه برگزار می‌شود که به رویدادهای راهنمای مسیر شغلی معروف هستند و هدف آنها تسهیل فرآیند انتخاب حوزه کاری و مسیر رشد حرفه‌ای خواهد کرد. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان با تمام مراحل لازم جهت اشتغال پذیری از رزومه‌نویسی تا انجام مصاحبه‌های کاری آشنا می‌شوند و نسبت به بازار کار شناخت کاملی به دست می‌آورند.
ایران‌تلنت با برگزاری نمایشگاه کار در دانشگاه تهران تلاش کرده تا بازار کار ایران را به جامعه دانشگاهی متصل کند و فرایند استخدام دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان را تسهیل بخشد. علاوه بر این، این فرصت برای نخبگان فراهم است که در شرکت‌های مطرح ایران استخدام شوند. نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران مزایای دیگری نیز برای کارجویان دارند که به شرح زیر می‌باشد:
شرکت‌ها، سازمان‌ها، کارفرمایان و استارت‌آپ‌ها می‌توانند از این نمایشگاه برای جذب نخبگان و متخصصان ایران استفاده کنند. علاوه بر این، حضور در این نمایشگاه که در پردیس فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود، می‌تواند هزینه‌های استخدام شرکت‌ها را نیز کاهش دهد و به آنها در مدیریت هزینه کمک کند. دیگر مزایای حضور در این نمایشگاه عبارت‌اند از:
کارجویان می‌توانند با مراجعه به لینک زیر تمامی مراحل حضور و ثبت نام در نمایشگاه را انجام دهند:
ثبت نام کارجویان در نمایشگاه
کارفرمایان و شرکت‌ها می‌توانند با کلیک بر لینک زیر، مراحل ثبت نام و رزرو غرفه در نمایشگاه را انجام دهند:
ثبت نام و رزرو غرفه در نمایشگاه
صدها موقعیت شغلی در نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران در انتظار دانشجویان است و آنها می‌توانند ضمن آشنایی با صنایع مختلف ایران، به فرآیند ورود خود به بازار کار تسریع ببخشند. نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران به مدت سه روز از ۸ الی ۱۰ خرداد برگزار می‌شود و کارجویان از ۲۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد، برای ارسال رزومه زمان دارند. برای شرکت در این نمایشگاه و آشنایی با کلیت آن، اینجا کلیک کنید.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster