با افشای تصاویر قاب گوشی هوشمند پرچم‌دار شیائومی ۱۲ اولترا، طراحی جزیره‌ای دوربین این دستگاه تأیید شد. دوربین شیائومی ۱۲ اولترا ۷ حفره دارد.
انتظار می‌رود شیائومی ۱۲ اولترا اولین پرچم‌دار این برند باشد که از پردازنده‌ی تازه‌معرفی‌شده‌ی اسنپدراگون ۸ پلاس نسل اول استفاده می‌کند. به‌نظر می‌رسد پیش از رونمایی این دستگاه در زمان شایعه‌شده، طراحی پنل پشتی آن را یکی دیگر از تولیدکنندگان قاب گوشی فاش کرده باشد.
به‌گزارش گیزموچاینا، این خبر را کاربری چینی با نام کاربری @Experience More منتشر کرده است. وی در آخرین پست ویبو خود از جدیدترین اطلاعات به‌دست‌آمده از شیائومی ۱۲ اولترا هنگام گشت‌و‌گذار در سایت‌هایی مانند JD.com و Taobao صحبت کرده است.
پست منتشرشده درباره قاب جدید شیائومی ۱۲ اولترا
او به‌طور تصادفی به فهرست جدیدی از سازنده‌ی کیس شناخته‌شده‌ای در چین برخورد کرد که حاوی اطلاعاتی درباره‌ی شیائومی ۱۲ اولترا بود. فهرست محصول به قاب محافظ پشتی پرچم‌دار آینده‌ی شیائومی مربوط می‌شود که از پورشه‌ الهام گرفته شده و روی آن نوار سیاه و خاکستری به‌کار رفته است. همچنین، برند «Purecar design» به بزرگی میان نوارها نوشته شده است.
قاب شیائومی ۱۲ اولترا به رنگ مشکی
قاب‌های شیائومی ۱۲ اولترا در دو رنگ مشکی و سبز یشمی دردسترس خواهند بود. شیوه‌ی طراحی قاب این گوشی هوشمند بخش برجسته‌ی اطلاعات فاش‌شده نیست؛ بلکه نکته مهم به بخش دوربین مربوط می‌شود. فهرستی که به‌تازگی فاش‌ شده است، دقیقاً درباره‌ی همان جزیره‌ی دوربینی صحبت می‌کند که هفته‌ی گذشته اطلاعات آن به بیرون درز پیدا کرد و در طراحی آن ۷ حفره دیده می‌شود.

قاب شیائومی ۱۲ اولترا به رنگ سبز یشمی
این بدان‌معنا است که ظاهراً شیائومی طراحی جزیره‌ی دوربین پنل پشتی Xiaomi 12 Ultra را نهایی کرده است. همچنین، به‌نظر می‌رسد این سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند از پیش مدل‌هایی را برای تولیدکنندگان قاب در سراسر چین ارسال کرده است تا زمان عرضه‌ی پرچم‌دار جدید و قاب‌هایش نزدیک به‌هم باشد.


لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster