تغییرات جدید بخش استوری که به‌صورت محدود دردسترس کاربران قرار گرفته، تعداد استوری‌های به‌نمایش‌درآمده‌ی هر اکانت را به سه مورد محدود می‌کند.
اینستاگرام (Instagram) در سکوت خبری تغییرات جدیدی را وارد بخش استوری کرده است. براساس آنچه فون‌آرنا می‌نویسد، رابط بخش استوری برای تعداد محدودی از کاربران اینستاگرام تغییراتی به‌خود دیده است تا استوری‌های پرتعداد هر حساب کاربری یک‌جا به‌نمایش درنیاید.
اینستاگرام یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌های اینترنتی است و بخش استوری این شبکه‌ی اجتماعی مورد استقبال اکثر کاربران قرار گرفته. محتواهایی که کاربر در بخش استوری منتشر می‌کند پس از ۲۴ ساعت از دسترس خارج می‌شود. درحال‌حاضر کاربران می‌توانند حداکثر ۱۰۰ استوری به‌صورت هم‌زمان منتشر کنند.
این محدودیت احتمالاً تغییر نمی‌کند، اما اکنون شماری از کاربران می‌گویند وقتی ازطریق نوار استوری در بالای فید اصلی اینستاگرام وارد استوری‌ها می‌شوند، تعداد محدودی از استوری‌های هر کاربر را مشاهده می‌کنند.
در حالت فعلی کاربران می‌توانند تمامی استوری‌های هر حساب کاربری را ببینند و با ضربه روی بخش راست نمایشگر به استوری بعد منتقل شوند. پس از اتمام استوری‌های هر کاربر، استوری‌های کاربر دیگر نمایش داده می‌شود. با اعمال تغییر جدید، تنها سه مورد از استوری‌های هر حساب کاربری را مشاهده خواهید کرد و پس از مشاهده‌ی این سه استوری، مستقیماً وارد استوری‌های حساب کاربری فرد دیگر می‌شوید.

البته همچنان امکان مشاهده‌ی تمام استوری‌های هر حساب کاربری وجود دارد. بااین‌حال برای این کار باید روی گزینه‌ی Show All ضربه بزنید.
تولیدکنندگان محتوا معمولاً تعداد زیادی استوری به‌صورت روزانه منتشر می‌کنند و مشاهده‌ی همه‌ی آن‌ها برای رسیدن به استوری حساب کاربری بعدی ممکن است زمان‌بر باشد. در همین راستا تغییر جدید اینستاگرام مفید به نظر می‌رسد.
درحال‌حاضر مشخص نیست که تغییر جدید استوری در چه زمانی به‌صورت گسترده دردسترس کاربران اینستاگرام قرار می‌گیرد. ممکن است تا زمان انتشار عمومی یک‌سری تغییرات دیگر نیز در بخش استوری اعمال شود.


لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster