توییتر روی توسعه قابلیت ویرایش توییت‌ها کار می‌کند و اکنون یکی از منابع آگاه بازار می‌گوید کاربران پس از مدت زمان مشخصی دیگر نمی‌توانند توییت خود را ویرایش کنند و این موضوع از طریق یک پیغام برای آن‌ها نمایش داده خواهد شد.
«جین مانچون وانگ» مهندس معکوس شناخته شده، در توییت جدید خود، تصویری از این پیغام را به اشتراک گذاشت که در آن توییتر به کاربر اطلاع می‌دهد، «زمان ویرایش تمام شده است». با این وجود کاربر دیگر قادر نخواهد بود توییت خود را ویرایش کند. این ویژگی هم اکنون در مرحله توسعه است و احتمالا همزمان با دکمه ویرایش، در دسترس قرار خواهد گرفت.
توییتر فروردین ماه به صورت رسمی اعلام کرد که دکمه ویرایش توییت‌ها در دسترس قرار می‌گیرد. پس از آن جزئیات بسیار زیادی از جمله نمایش و نحوه عملکرد کامل آن فاش شد و حتی به وجود قابلیتی برای نمایش صفحه تاریخچه ویرایش‌ها اشاره شده بود. با این وجود، به نظر می‌رسد توییتر قصد دارد از انجام ویرایش‌های غیرضروری جلوگیری کند.
توییتر تاکنون برای مقابله با انتشار اخبار نادرست و جعلی، دست به اقدامات مختلفی زده است. حالا، همزمان با توجه بسیار زیاد «ایلان ماسک» به تعداد کاربران فیک این شبکه اجتماعی، توییتر از شیوه جدیدی برای مبارزه با توییت‌های گمراه کننده استفاده کرده است.
همانطور که توییتر در وبلاگ خود توضیح می‌دهد، برای تعیین توییت‌های گمراه کننده در این روش، از تایید منابع معتبر عمومی، مانند گروه‌های نظارت بر درگیری، سازمان‌های بشردوستانه، روزنامه‌نگاران و موارد دیگر استفاده خواهد شد و اخطار هشداری برای کاربران نمایش داده می‌شود. همچنین تعداد لایک‌ها، ریتوییت‌ها و اشتراک‌گذاری‌های توییت نیز نامشخص و خاموش می‌شوند.
با این وجود، توییتر این اخطار را کاملا به عنوان یک «هشدار» ارائه می‌کند و کاربران با کلیک روی آن، می‌توانند توییت را مشاهده کنند.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster