قابلیت جدید نسخه وب و موبایل اپلیکیشن یوتیوب به کاربران کمک می کند تا تنها بخش پر بازدید ویدیوها را مشاهده کنند. پیش از این تنها کاربران پرمیوم یوتیوب به طور آزمایشی به این قابلیت دسترسی داشتند. اما اکنون تمامی کاربران می‌توانند از این تغییر جدید استفاده کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی […]
قابلیت جدید نسخه وب و موبایل اپلیکیشن یوتیوب به کاربران کمک می کند تا تنها بخش پر بازدید ویدیوها را مشاهده کنند. پیش از این تنها کاربران پرمیوم یوتیوب به طور آزمایشی به این قابلیت دسترسی داشتند. اما اکنون تمامی کاربران می‌توانند از این تغییر جدید استفاده کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با کمک این قابلیت در زمان تماشای یک ویدیو در بخش پایین و به صورت نموداری بیشترین پخش توسط دیگر کاربران مشخص خواهد شد. به این ترتیب کاربران می‌توانند در ویدیوهای طولانی تنها بخش های اصلی یک ویدیو که بیشترین بازدید را داشته پیدا کرده و آن را تماشا کنند.
 در حال حاضر تنها برخی کاربران به این قابلیت دسترسی دارند و در آینده نزدیک تمامی کاربران نیز می توانند از آن استفاده کنند. به روز رسانی دیگر این نسخه از یوتیوب نیز به ویدیوهای طولانی اختصاص دارد. به طوری که کاربران می توانند آنها را به بخش های مختلفی تقسیم کنند. به عنوان مثال کاربر می تواند در این نوع از ویدیوها تنها لحظات مورد نظر خود را مشخص کرده و تماشا کند. علاوه بر آن تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی نیز به ابزار تقسیم بندی ویدئو ها مجهز شدند. از دیگر ویژگی اضافه شده نیز می‌توان به Single Loop اشاره کرد که در این صورت یک ویدیو برای پخش مجدد تنظیم خواهد شد و روی تکرار قرار می گیرد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster