با استفاده از قابلیت جدید واتساپ اعضای گروه می‌توانند بدون مطلع شدن دیگر اعضا، گروه ها را ترک کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، افرادی که با شبکه اجتماعی واتساپ کار می کنند می توانند در صورت خروج و ترک گروه ها دیگر اعضای گروه از این خروج مطلع شوند.  به همین […]
با استفاده از قابلیت جدید واتساپ اعضای گروه می‌توانند بدون مطلع شدن دیگر اعضا، گروه ها را ترک کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، افرادی که با شبکه اجتماعی واتساپ کار می کنند می توانند در صورت خروج و ترک گروه ها دیگر اعضای گروه از این خروج مطلع شوند.  به همین دلیل برخی از افراد به طور ناخواسته مجبورند در گروه ها حضور داشته باشند. زیرا خروج افراد از گروه به اطلاع تمام اعضای حاضر در آن گروه می رسد. اکنون تغییرات واتساپ طوری خواهد بود که می توان به راحتی و بدون اطلاع دیگر افراد از گروه خارج شد.
واتساپ روی قابلیت جدید کار میکند که توسط آن کاربران می‌توانند بدون اطلاع و در سکوت گروه ها را ترک کنند. این قابلیت که تصویری از آن به صورت اسکرین شات منتشر شده نشان می دهد در صورت ترک گروه اعضای آن از خروج کاربر مطلع نمیشوند.
در حال حاضر در صورت خروج افراد از گروه همه افراد متوجه عدم حضور شما خواهند شد. اما با ویژگی جدید میتوان از گروه های ناخواسته خارج شد. واتساپ اکنون در حال توسعه این قابلیت جدید است و احتمالاً در نسخه آزمایشی بعدی آن قابل مشاهده خواهد بود.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster