با تغییرات جدید واتساپ، احتمالاً به‌زودی هنگام ترک گروه‌ها، همه‌ی اعضا از خروج شما مطلع نخواهند شد.
اگر از واتساپ استفاده می‌کنید، مطمئناً با گروه‌هایی مواجه شد‌ه‌اید که به حضور در آن‌ها تمایلی نداشته باشید. گاهی اوقات سازنده‌ی این گروه‌ها اعضای خانواده یا دوستان هستند؛ به‌همین‌دلیل، مجبورید به‌طور ناخواسته در گروه حضور داشته باشید؛ زیرا با ترک گروه، همه‌ی اعضای حاضر در آن از خروج شما مطلع خواهند شد. حالا واتساپ تغییراتی در این روند ایجاد کرده است که احتمالاً خروج از گروه‌ها را آسان‌تر خواهد کرد.
WaBetaInfo گزارش داده است واتساپ مشغول‌ کار روی قابلیت جدیدی است که به کاربران این پیام‌رسان اجازه می‌دهد گروه‌ها را در سکوت ترک کنند. اسکرین‌شات فاش‌شده از این قابلیت نشان می‌دهد وقتی گروهی را ترک کنید، سایر اعضای آن گروه از خروج شما مطلع نخواهند شد و فقط مدیر از خروجتان آگاه خواهد شد.
قابلیت خروج بدون اطلاع اعضا از گروه واتساپ

درحال‌حاضر، هنگامی که گروهی را در واتساپ ترک کنید، همه‌ی افراد حاضر در آن گروه از خروجتان مطلع خواهند شد. با این ویژگی جدید، احتمالاً خواهید توانست در سکوت و بدون اطلاع سایر اعضا، از گروه مدنظر خارج شوید. براساس گزارش WaBetaInfo، این قابلیت جدید در مرحله‌ی توسعه قرار دارد و به‌زودی در نسخه‌ی آزمایشی اندروید و iOS واتساپ ارائه خواهد شد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster