در نسخه جدید اپلیکیشن Messages گوگل، کاربران شاهد دریافت پیشنهادهایی به صورت خودکار از این پیام رسان خواهند بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کاربران در صورت استفاده از اپلیکیشن Messages و دریافت نسخه بروزرسانی شده آن اعلان های مختلفی را از این برنامه دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال این اپلیکیشن […]
در نسخه جدید اپلیکیشن Messages گوگل، کاربران شاهد دریافت پیشنهادهایی به صورت خودکار از این پیام رسان خواهند بود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کاربران در صورت استفاده از اپلیکیشن Messages و دریافت نسخه بروزرسانی شده آن اعلان های مختلفی را از این برنامه دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال این اپلیکیشن به طور خودکار پیشنهاد هایی مانند ستاره دار کردن پیام و پیشنهاد اضافه کردن رویدادی به تقویم دستگاه به کاربر ارائه می کند.
طبق گزارش‌های منتشر شده توسط  9to5mac، گوگل روی میانبرهای پیشنهادی جدید کار می کند تا بتواند نسل فعلی را نیز کاربردی تر کند. احتمالاً ویژگی های جدید شامل بررسی های لحظه ای برای پیشنهاد های مختلف به کاربران خواهد بود. تنها در صورت دسترسی این اپلیکیشن به شماره تلفن، تاریخ و یا دیگر داده ها این میانبرها فعال شده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
میانبر های مورد نظر به شکل آیکون خاکستری در رابط کاربری مشاهده می شود و کاربر می تواند برای استفاده روی آن کلیک کند. با توجه به محدودیت گزارش‌های منتشر شده در این باره احتمالاً اولین قابلیت مربوط به پیام های ستاره دار باشد و سپس گزینه های تاریخ و زمانی برای ذخیره اطلاعات به کاربران پیشنهاد شود. در حال حاضر قابلیت های گفته شده در نسخه بتای Messages قرار دارد و باید منتظر بود تا گوگل در مورد این قابلیت ها توضیحاتی را ارائه کند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster