مبین‌نت در اطلاعیه‌ای اعلام کرده افت سرعت و قطعی اینترنت روز گذشته این شرکت به دلیل حملات گسترده سایبری بوده است.
به گزارش زومیت، روز گذشته بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی و همچنین سایت‌های خارجی که وضعیت اینترنت در کشورها را رصد می‌کنند، اعلام کردند که اینترنت مبین‌نت با قطعی و کاهش کیفیت قابل توجه‌ای مواجه شده است. بسیاری از کاربران این اتفاق را به قطعی‌ سرویس اینترنت در برخی شهرها که از هفته‌ گذشته شروع شده، ارتباط داده‌اند.
حالا مبین‌نت در اطلاعیه‌ای که در حساب توئیتری خود منتشر کرده گفته است که روز گذشته ۲۴ اردیبهشت از ساعت ۱۷ عصر اینترنت این شرکت به دلیل حمله سایبری گسترده با اختلال مواجه شده و منشأ این حمله‌ها خارجی بوده است.
حمله گسترده سایبری به مبین‌نت
در نهایت مبین‌نت اعلام کرده که با کمک تیم فنی خود توانسته این اختلال را در ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه رفع کند. همچنین این شرکت ضمن عذرخواهی از کاربران گفته است بسته جبرانی‌ای در نظر گرفته که ظرف ۴۸ ساعت آینده به حساب کاربری کاربرانش اضافه خواهد شد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster