به‌گزارش مینگ چی کو، تحلیل‌گر مشهور و معتبر، اپل احتمالاً در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی نسخه‌ی اقتصادی سیستم استریم اپل تی وی (Apple TV) را به بازار عرضه خواهد کرد. به‌گفته‌ی این تحلیل‌گر، اپل سعی دارد تا با عرضه‌ی این دستگاه فاصله‌ی خود با دیگر شرکت‌های فعال در این بخش از بازار را کاهش دهد.
آمار و ارقام نشان می‌دهند که سهم سرویس اپل تی وی از رقبایی مانند روکو (Roku)، آمازون فایر تی وی (Amazon Fire TV) و گوگل کروم‌کست (Google Chromecast) کمتر بوده و تلویزیون‌های هوشمند نیز باعث شده‌اند تا استقبال از دستگاه‌های استریم کمتر شود. این اولین باری نیست که گمانه‌زنی‌هایی در خصوص عرضه‌ی نسخه‌ی ارزان‌تر اپل تی وی به گوش می‌رسد. با این وجود، گزارش‌های قبلی به لغو پروژه‌ی ساخت چنین دستگاهی اشاره داشته‌اند چرا که ظاهراً اپل معتقد است چنین دستگاهی موجب آسیب‌رساندن به شهرت این شرکت می‌شود.
در حال حاضر قیمت نسخه‌ی 4K اپل تی وی 179 دلار بوده و نسخه‌ی HD آن نیز 149 دلار قیمت دارد. این در حالی است که بسیاری از سازندگان دستگاه‌های استریم، محصولات خود را با قیمت‌هایی بسیار پایین‌تر در دسترس کاربران قرار داده‌اند.
منبع: AppleInsider
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster