گوگل در جریان رویداد Google I/O از جدیدترین اپلیکیشن Wallet خود رونمایی کرد.
به کیف پول جدید گوگل سلام کنید. گوگل در جریان کنفرانس Google I/O اعلام کرد اپ مذکور در هفته‌های آینده در بیش از ۴۰ کشور برای دستگاه‌های اندروید و Wear OS دردسترس خواهد بود.
به گزارش gsmarena، همان‌طورکه انتظار دارید، می‌توانید از Google Wallet برای ذخیره‌ی اطلاعات کارت‌های بانکی برای پرداخت آنی و همچنین هر نوع کارت دیگری استفاده کنید. البته توانایی‌های والت جدید گوگل به همین‌جا ختم نمی‌شود زیرا حتی می‌توانید گواهی واکسن خود را نیز به آن منتقل کنید. این سرویس حتی از شناسه‌های دیجیتال پشتیبانی می‌کند.
مراسم معرفی گوگل والت

کلیدهای دیجیتال دفتر و هتل نیز پشتیبانی خواهند شد و توسعه‌دهندگان می‌توانند تقریباً هر گزینه‌ای را به کلید دیجیتال تبدیل کنند. برای افزودن کارت پرواز یا کارت واکسن کووید، می‌توانید به‌سادگی از آن اسکرین‌شات بگیرید و سپس گزینه‌ای برای افزودن مستقیم آن به Google Wallet به شما نمایش داده خواهد شد. بعد از اضافه شدن کارت واکسن، اعلان‌های مربوط به آن نیز برای شما ارسال می‌شود. همین امر در مورد بلیت‌های کنسرت نیز صدق می‌کند زیرا اعلانی برای یادآوری آن دریافت خواهید کرد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster