گوگل اعلام کرد در حال حاضر این شرکت در حال توسعه ساعت هوشمند پیکسل واچ است و احتمالا در پاییز امسال به بازار عرضه خواهد شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در نهایت گوگل از از ساخت پیکسل واچ رونمایی کرد. اما مشخصات کامل این ساعت هوشمند هنوز منتشر نشده است. طبق […]
گوگل اعلام کرد در حال حاضر این شرکت در حال توسعه ساعت هوشمند پیکسل واچ است و احتمالا در پاییز امسال به بازار عرضه خواهد شد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در نهایت گوگل از از ساخت پیکسل واچ رونمایی کرد. اما مشخصات کامل این ساعت هوشمند هنوز منتشر نشده است. طبق اطلاعاتی که در کنفرانس توسعه دهندگان ارائه شد گوگل در ساخت این ساعت از فولاد ضد زنگ بازیافتی استفاده شده و همچنین طراحی گنبدی شکل خواهد داشت. در کنار آن یک تاج قابل چرخش قرار دارد که میتوان روی آن کلیک کرد. در بالای آن نیز یک دکمه قرار گرفته است.
در این ساعت از طرح بند بی نهایت Fitbit استفاده شد که شامل دو حلقه و یک چنگک به شکل قرص است. به گفته گوگل در این ساعت از رابط کاربری Wear OS بهبود یافته استفاده شده است که قابلیت ناوبری نیز دارد. علاوه بر آن برنامه‌هایی مانند دستیار گوگل و مپس، کیف پول و فیت بیت نیز در این ساعت در اختیار کاربران خواهد بود. نرم افزار فیت بیت نیز قرار است اطلاعات مربوط به تناسب اندام را به کاربران ارائه کند. همچنین سنسور نظارت بر ضربان قلب و ردیاب خواب نیز در این ساعت پشتیبانی می شود.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster