خیلی از افراد هستند که رنگ‌های عرف و معمول را برای گوشی‌ خود می‌پسندند. در کنار این افراد، برخی نیز به دنبال رنگ‌های خاص هستند. همین سلیقه خاص این اشخاص، اپل را وادار کرده تا در کنار رنگ‌های کلاسیک، از رنگ‌بندی ویژه‌ای برای سری 13 گوشی‌های خود استفاده کند که کمی روی  قیمت گوشی آیفون […]
خیلی از افراد هستند که رنگ‌های عرف و معمول را برای گوشی‌ خود می‌پسندند. در کنار این افراد، برخی نیز به دنبال رنگ‌های خاص هستند. همین سلیقه خاص این اشخاص، اپل را وادار کرده تا در کنار رنگ‌های کلاسیک، از رنگ‌بندی ویژه‌ای برای سری 13 گوشی‌های خود استفاده کند که کمی روی  قیمت گوشی آیفون تأثیر گذاشته است. این ابتکار اپل قدرت انتخاب افراد باسلیقه و استایل‌های خاص را بیشتر کرده است.
همچون تفاوت قیمت آیفون 13 پرو و پرو مکس با سری 13 و مینی، رنگ‌بندی‌هایشان نیز باهم فرق می‌کند. اپل در اقدام خلاقانه، رنگ‌بندی آیفون 13 و آیفون 13 مینی را نسبت به سری پیشین، متنوع‌تر کرده و آن‌ها را در 5 رنگ مختلف قرمز، استارلایت (سفید)، میدنایت (مشکی)، آبی و صورتی ارائه کرده است.
رنگ‌ بندی آیفون 13 و آیفون 13 مینیجالب است بدانید مطابق با گزارش‌های رسمی، ظاهراً پرطرف‌دارترین رنگ میان دوستداران اپل، صورتی اعلام شده است.
در نگاه اول، شاید این‌گونه به نظر برسد که رنگ‌های سری جدید آیفون، کاملاً مشابه با سری پیشین اپل است، ولی باکمی نگاه ریزبینانه متوجه خواهید شد که این رنگ‌ها تنها سایه‌هایی از رنگ‌های گذشته‌اند؛ به همین دلیل بیشتر حالت مات دارند. می‌توان گفت تنها رنگ قرمز این سری است که تشابه زیادی به سری‌های پیش از خود دارد.
در ادامه به بررسی دقیق‌تر این رنگ‌ها می‌پردازیم:
رنگ سبز کاملاً از سری جدید حذف شده، زیرا کمترین استقبال را در سال گذشته داشته است. اما پس از گذشت مدتی اپل آن را دوباره به اکوسیستم گوشی های خود بازگرداند.
همان‌طور که قیمت گوشی آیفون 13 پرو،قیمت گوشی ایفون ۱۳ پرو مکس با قیمت آیفون 13 و آیفون 13 مینی متفاوت است، رنگ‌بندی‌هایشان نیز با هم فرق می‌کند.
هر دو مدل (مدل پرو و پرومکس) در پنج رنگ گرافیکی، طلایی، نقره‌ای و آبی Sierra به بازار ارائه شده است. سه رنگ گرافیکی، طلایی و نقره‌ای را در سری پیش نیز دیده بودیم. پس می‌توان گفت آبی Sierra، نسخه جدیدی است که برای مدل پرو و پرومکس ارائه شده است.
نکته‌ای که باید هنگام خرید مدنظر داشته باشید این است که ببینید که برای قاب گوشی، چه رنگی مد نظرتان است. رنگ گوشی‌تان را متناسب با رنگ قاب گوشی انتخاب کنید.
اگر قصد استفاده از قاب‌های رنگی دارید، پیشنهاد ما به شما رنگ‌های خنثی‌تر مانند میدنایت یا استارلایت در آیفون 13 و رنگ‌های نقره‌ای یا خاکستری در سری پرو و پرومکس است.
شروع قیمت گوشی آیفون ١٣ پرو: از حدود 34.000.000 تومان
شروع قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس: از 40.200.000 تومان
در آخر پیشنهاد می‌کنیم که باتوجه‌به قیمت روز گوشی‌های آیفون، در انتخاب رنگ دقت کنید و آن را کاملاً مطابق باسلیقه خود (نه آنچه جامعه به شما می‌گوید) انتخاب کنید.آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster