توییت امروز ایلان ماسک در مورد احتمال خبر مرگ مشکوک وی بوده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ماسک امروز در توییتی خبری در مورد مرگ مشکوک خود پست کرد. وی در این توییت خبر داده است اگر من در شرایطی با مرگ مرموز مردم، از آشنایی با شما خوشحال شدم. البته […]
توییت امروز ایلان ماسک در مورد احتمال خبر مرگ مشکوک وی بوده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ماسک امروز در توییتی خبری در مورد مرگ مشکوک خود پست کرد. وی در این توییت خبر داده است اگر من در شرایطی با مرگ مرموز مردم، از آشنایی با شما خوشحال شدم. البته این توییت با واکنش های زیادی همراه شد.
 دوساعت قبل از انتشار توئیت مشکوک ماسک، وی توییت دیگری را منتشر کرده بود که در آن به یک بیانیه مطبوعاتی اشاره داشت. در این بیانیه در مورد کمک ماسک به نیروهای اوکراینی از طریق ارسال تجهیزات ماهواره اس استارلینک ارائه شده بود. در انتهای این بیانیه گفته شد ماسک در قبال اقدامات خود مسئول خواهد بود. این بیانیه به زبان روسی از یک اکانت رسمی توییتر به نام Rogozin گرفته شده است. این اکانت به دیمیتری اولگوویچ روگوزین مدیر آژانس فضایی روسیه تعلق دارد. به همین دلیل ماسک ترجمه این بیانیه را در صفحه دیگر منتشر کرد. در این بیانیه از ارسال پایانه های اینترنتی استارلینک به اوکراین از طریق بالگردهای نظامی اشاره شده است.
توئیت های اخیر ایلان ماسک با واکنش بسیاری از کاربران فضای مجازی همراه شد. به طوری که برخی از کاربران از ایلان ماسک به عنوان فردی برای اصلاح جهان یاد کردند و یک کاربر دیگر نیز در توییتر نوشت جهان برای اصلاح شدن به فردی مانند تو نیاز خواهد داشت.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster