یک طراح انگلیسی ایرانی به نام پریا فرزانه طراحی نسخه ویژه هدفون Powerbeats Pro اپل را با همکاری این شرکت به پایان رسانده است. این محصول اکنون برای عرضه به بازار آماده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هدفون ویژه اپل با نام Powerbeats Pro با طرحی جدید و با رنگ زرد […]
یک طراح انگلیسی ایرانی به نام پریا فرزانه طراحی نسخه ویژه هدفون Powerbeats Pro اپل را با همکاری این شرکت به پایان رسانده است. این محصول اکنون برای عرضه به بازار آماده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هدفون ویژه اپل با نام Powerbeats Pro با طرحی جدید و با رنگ زرد و بنفش تیره عرضه خواهد شد. قیمت این هدفون ۲۵۰ دلار است و در طراحی آن از الگوی خاصی بهره گرفته شده است.
در طراحی این نسخه ویژه از هدفون اپل از طرح های پریا فرزانه طراحی انگلیسی ایرانی ساکن لندن الهام گرفته شده است. وجود الگوی منحصر به فرد زرد و بنفش تیره روی هدفون و قاب آن، یک جعبه منحصر به فرد با برچسب مخصوص نیز برای این هدفون بلوتوثی در نظر گرفته شده است. با طراحی جدید و رنگ خاص همچنان هدفون Powerbeats Pro با نسخه معمولی آن هم قیمت بوده و تنها با قیمت۲۵۰ دلار عرضه می شود. هم اکنون اپل برای فروش مدل معمولی این هدفون پیشنهاد ویژه در نظر گرفته و آن را به خریداران در وبسایت خود تنها با قیمت ۲۰۰ دلار عرضه می کند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster