پس از گذشت یک‌ ماه از قرنطینه‌ شانگهای چین، صدها کارمند خط‌تولید مک‌بوک پرو اپل در کارخانه‌ی کوانتا از موانع نصب‌شده برای قرنطینه‌های سختگیرانه کرونا عبور کردند و با نگهبانان درگیر شدند.
به‌‌نقل از appleinsider، کارکنان کارخانه‌ی کوانتا در شانگهای به‌دلیل اقدامات سختگیرانه چین دربرابر ویروس کرونا با محافظان درگیر شدند و صدها کارمند ضمن عبور از موانع، محافظان امنیتی را عقب راندند.
چندی پیش، در گزارشی گفته شد که کارخانه‌ی شانگهای این شرکت به‌تدریج تولید مک بوک پرو و سایر دستگاه‌ها را از سر می‌گیرد.
براساس گزارش بلومبرگ، هنگامی که کارکنان تلاش کردند پس از نوبت کاری خود در ۵ می ۲۰۲۲ (۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) به خوابگاه خود بازگردند، تنش در کارخانه به آشوب و هرج‌ومرج منجر شد.

یکی از کارکنان به رسانه‌های محلی گفته است که همه نگران تشدید قرنطینه هستند؛ زیرا در‌حال‌حاضر، موارد مثبت کووید در کارخانه وجود دارد. زمان سفارش برای بسیاری از دستگاه‌های اپل، ازجمله مک‌بوک پرو به‌طور درخورتوجهی طولانی شده است؛ زیرا زنجیره‌ی تأمین به‌شدت تحت‌تأثیر قرار گرفته است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster