اگر می خواهید محتوایی ایجاد کنید که هر بار لینک های معتبری را به دست آورد، قطعا باید محتوای مفیدی باشد. این محتوا می تواند ارزش زیادی را به مقاله یا وب سایت شما دهد و افراد زیادی را به سایت شما جذب کند. اما این که چگونه می توان کاری کرد تا محتوا لینک های زیادی را به خود جذب کند، کار سختی است اما با فرآیند  Link Baitممکن می شود. به همین خاطر در اینجا است که از خود می پرسید Link Bait چیست. ما در این مقاله به طور کامل در مورد این موضوع توضیح می دهیم.
 
Link Bait تمام چیزی هایی است که مربوط به محتوا می شود. محتوایی که آنقدر ارزشمند است که همه روزنامه نگاران، وبلاگ نویسان و ناشران محتوا آن را به عنوان یک منبع معتبر قبول دارند و به آن لینک می دهند.
در واقع در این فرآیند، هنگامی که محتوا ارائه می شود نمی توان در ابتدا به آن لینک داد. اما بعد از مدتی که محتوا، محتوای مناسبی تشخیص داده شد، باعث می شود که لینک های معتبری به دست آید و این می تواند بر جست و جوی ارگانیگ شما تاثیر زیادی بگذارد.
البته قبل از آن نیز بهتر است فراموش نکنیم که طرح های پیوند بر اساس دستور العمل وب مستر گوگل چه قانونی دارد. این قانون می گوید که:
”بهترین راه برای دریافت لینک از سایت های دیگر برای دریافت بک لینک های با کیفیت بالا و مرتبط با سایت شما، این است که محتوای منحصر به فرد و مرتبطی بسازید که در جامعه محبوب باشد.
زیرا محتوای خوب و معتبر توسط دیگر سایت ها تایید می شود و بک لینک می خورد که باعث می شود افراد بیشتری بتوانند محتوای شما را مطالعه کنند. “
این جا است که تا حدودی متوجه می شوید Link Bait چیست. Link Bait در واقع به فرآیند های لازم برای ایجاد محتوایی با کیفیت و جذاب گفته می شود.
اما اگر بخواهیم بیشتر در مورد این موضوع توضیح دهیم، باید کمی بیشتر توضیح دهیم. زیرا عنوان Link Bait را صرفا به محتوایی قابل تایید نمی توان داد. بلکه چیز های بیشتری نیز در مورد آن وجود دارد.
در واقع Link Bait در موارد زیر نیز وجود دارد:
البته استثناهایی در این مورد وجود دارند ولی تقریبا تمامی این موارد به این که Link Bait چیست و فرآیند های آن مربوط می شوند و راهی قدرتمند برای دریافت بک لینک های معتبر به سایت شما هستند. شما فقط و فقط باید بلد باشید که چگونه از آن به طور موثر استفاده کنید.
 
در واقع این روش یکی از راه های موثر به دست آوردن بک لینک است. دلیل آن هم بسیار ساده است. راه های به دست آوردن بک لینک از سایت های معتبر انگشت شمار است و این راه یکی از روش های موجود است. علاوه بر آن در این روش امکان مقیاس بندی نیز وجود دارد.
برای این که بفهمید Link Bait چیست و چه مزایایی دارد کافی است که یک بار از روش های دیگر مانند لینک شکسته را امتحان کنید تا به مزیت این روش پی ببرید.
شما در این روش امکان کنترل کامل بر همه چیز را دارید. شما فقط نیاز است تا در این راه یک محتوای مناسب ایجاد کنید تا بتوانید بک لینک های معتبر دریافت کنید. در ضمن نحوه افزایش این تاکتیک نیز کاملا در کنترل شماست.
و به همین دلیل است که این روش بهتر از روش های دیگر جواب می دهد. زیرا در این روش می توانید بدون از دست دادن کیفیت مقیاس کار را افزایش دهید.
در مورد این که Link Bait چیست و چه کار های دیگری می تواند انجام دهد می توان به موارد دیگری نیز اشاره کرد. برای مثال این روش می تواند باعث بهبود رتبه شما در صفحه نتایج یا همان SERP شود. همچنین بک لینک هایی که در این روش دریافت می کنید می تواند قدرت کلی سایت شما را افزایش دهد و شما را از رقبای خود یک قدم جلو بیاندازد.
 
چیز های زیادی هستند که از طریق آن ها می توانید یک Link Bait بزرگ بسازید. اما برخی از موفق ترین روش ها شامل موارد زیر هستند.
به طور کلی ، مهم ترین موردی که در این زمینه وجود دارد این است که محتوایی که برای هدف Link Bait تولید می شود، باید تمامی نیاز های کاربران را برطرف کند. این محتوا باید آنقدر خوب باشد که بتواند توجه دیگر سایت ها را به خود جلب کند و از آن ها بک لینک دریافت کند. به همین خاطر بسیار مهم است که هنگام تولید محتوا به آن دقت داشته باشید.
 
در این مقاله در مورد این که Link Bait چیست صحبت کردیم. متوجه شدیم که این فرآیند با محتوا ارتباط زیادی با کیفیت محتوای شما دارد و تا حد زیادی به آن وابسته است. به همین خاطر به طور کامل در مورد این موضوع و محتوا توضیح دادیم تا بهتر متوجه شوید.


info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط digitalwebmaster