انتظار می‌رفت کوالکام در ماه جاری Snapdragon 8 Gen 1 Plus را رونمایی کند؛ اما عرضه‌ی این تراشه تا نیمه‌ی دوم ۲۰۲۲ به‌تعویق افتاد.
پیش‌تر شایعه شده بود که کوالکام در ماه جاری (ماه مه)، از تراشه‌ی موردانتظار Snapdragon 8 Gen 1 Plus v رونمایی می‌کند؛ اما Digital Chat Station، افشاگر چینی دنیای فناوری اعتقاد دارد که قرنطینه‌ی اجراشده در چین باعث خواهد شد تا تراشه‌ی پرچم‌دار کوالکام نیمه‌ی دوم ۲۰۲۲ از راه برسد.
شین‌هوآ، خبرگزاری رسمی دولت چین به‌نقل از رهبران سیاسی این کشور می‌گوید بازگشت به شرایط عادی «بدون تردید به افزایش شدید آمار آلودگی‌ها منجر خواهد شد»؛ موضوعی که در نهایت آثار زیان‌باری برای جنبه‌ی اقتصادی و اجتماعی زندگی مردم و سلامت آن‌ها به‌دنبال خواهد داشت.
به‌گفته‌ی Digital Chat Station، لنوو و کوالکام «روابط حسنه»‌ای دارند و از همین‌رو احتمالاً نخستین گوشی با تراشه‌ی Snapdragon 8 Gen 1 Plus، دستگاه پرچم‌دار موتورولا به‌نام Edge 30 Ultra باشد؛ چرا‌که نخستین گوشی هوشمند دنیا با تراشه‌ی Snapdragon 8 Gen 1 نیز مدل Edge 30 Pro موتورولا بود.
هنوز مشخص نیست که کوالکام تراشه‌ی جدید را Snapdragon8 Gen 1 Plus نام‌گذاری کند؛ اما انتظار می‌رود GPU ارتقا یابد و ترکیب CPU تغییر نکند: یک هسته‌ی ۳ گیگاهرتزی Cortex X2، سه هسته‌ی میانی Cortex A710 و چهار هسته‌ی کم‌مصرف Cortex A510 قلب تپنده‌ی محصول جدید کوالکام را تشکیل خواهند داد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster