اینستاگرام قصد دارد صفحه اصلی فید را به صورت عمودی و تمام صفحه به کاربران نشان دهد تا آنها بتوانند به ویدیو های پلتفرم خود به راحتی دست پیدا کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تصویری که اخیراً اینستاگرام در تغییرات این شبکه اجتماعی معرفی کرده است یک صفحه اصلی فید به […]
اینستاگرام قصد دارد صفحه اصلی فید را به صورت عمودی و تمام صفحه به کاربران نشان دهد تا آنها بتوانند به ویدیو های پلتفرم خود به راحتی دست پیدا کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تصویری که اخیراً اینستاگرام در تغییرات این شبکه اجتماعی معرفی کرده است یک صفحه اصلی فید به صورت عمودی است که در آن کل صفحه برای پخش ویدیو مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین موارد دیگر مانند نظرات و کپشن ها در اطراف تصویر و در قسمت بالا یا پایین آن قرار می گیرند.
در صورت اجرای فید تمام صفحه اینستاگرام شباهت زیادی به تیک تاک پیدا خواهد کرد. سین کیم سخنگوی متا در مورد این تغییر می گوید: در صورت ایجاد چنین تغییراتی هم چنان نوار استوری در بالای صفحه قرار داشته و زمان مشاهده پست ها در صفحه اصلی به مرور این نوار ناپدید می شود تا کاربران بتوانند پست ها را به صورت تمام صفحه مشاهده کنند. در این بین رقابت اینستاگرام با تیک تاک قابل توجه است. اینستاگرام پس از قابلیت ویدیوهای کوتاه یا همان ریلز شبیه به تیک تاک توانست کاربران بسیاری را جذب این قابلیت کند. علاوه بر اینستاگرام گوگل نیز با کمک ویدیوهای کوتاه در یوتیوب رقابت با تیک تاک را آغاز کرد.
آدام موسری نیز از طریق انتشار یک ویدئو قابلیت جدید اینستاگرام را تائید و نحوه کارکرد آن را توضیح داده است. علاوه بر ویدئوها، پشت های با تصاویر ثابت نیز در این فید جدید بصورت تمام صفه نمایش داده می شود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster