پیش از این شایعاتی در مورد عینک هوشمند Ray-Ban Stories منتشر شده بود که می تواند به پلتفرم واتساپ متصل شود. اسکرین شات های منتشر شده اخیر این خبر را تایید می‌کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارش‌های جدید نشان می‌دهد کاربران عینک هوشمند میتوانند آن را به آخرین نسخه بتا اندروید […]
پیش از این شایعاتی در مورد عینک هوشمند Ray-Ban Stories منتشر شده بود که می تواند به پلتفرم واتساپ متصل شود. اسکرین شات های منتشر شده اخیر این خبر را تایید می‌کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارش‌های جدید نشان می‌دهد کاربران عینک هوشمند میتوانند آن را به آخرین نسخه بتا اندروید واتساپ متصل کنند. در این نسخه از واتساپ پس از اتصال عینک نام آن در لیست دستگاههای کاربر مشاهده خواهد شد. با توجه به اینکه نام این دستگاه در این بخش از لیست قرار داشت، احتمالاً متا پیش از این به دنبال اتصال بین اپلیکیشن و عینک بوده است.
پیش از این نیز اطلاعاتی مربوط به نسخه 2.22.11.6 بتا واتساپ منتشر شده بود که در آن قابلیت های مربوط به امکان ارسال پیام از طریق دستیار فیسبوک در عینک هوشمند Ray-Ban Stories این شرکت قرار داشت. همچنین آیکون های مربوط به این قابلیت نیز در گزارش‌هایی به اشتراک گذاشته شد. در این گزارش آمده بود کلیه کاربران که از این عینک هوشمند در حساب واتساپ خود استفاده کنند از پیام‌های رمزگذاری شده بهره مند خواهند شد به طوری که اپلیکیشن نمی تواند پیام ها را بخواند و یا به شرکت متا ارسال کند. در حالی که عینک هوشمند Ray-Ban Stories در سال گذشته رونمایی شده بود باید منتظر جزئیات بیشتری در رابطه با این ویژگی بود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster