برند ایتالیایی تولید پوشاک «گوچی» نیز تبدیل به یکی از برندهایی شد که برای پرداخت، رمزارزها را نیز پذیرش می‌کند. برند گوچی رمزارزهایی مانند بیت‌کوین، اتریوم و لایت کوین را برای پرداخت قبول می‌کند.
طی مدت اخیر، شرکت‌ها و برندهای بیشتری به جمع پذیرندگان رمزارز پیوسته‌اند؛ به‌طوری که غول بانک‌داری آمریکا هم به همین پشتوانه وام می‌دهد. حال برند ایتالیایی معروف تولید پوشاک هم به این قافله پیوسته است.
گزارشات حاکی از این هستند که برند ایتالیایی گوچی، سرویس پرداخت از طریق رمزارزها را در اختیار مشتریان برخی از فروشگاه‌های آمریکایی خود قرار داده است. مشتریان آزاد هستند که از میان رمزارزهای مورد قبول، یکی را برای پرداخت هزینه محصولات خریداری شده انتخاب کنند.
این سرویس از همین چند روز پیش فعال شده است و شامل یک سری از فروشگاه‌های سرآمد گوچی از جمله فروشگاه نیویورکی و لس آنجلسی آن می‌شود. این می‌تواند خبر خوبی برای دنیای ارزهای دیجیتال باشد؛ زیرا یک برند مشهور تولید پوشاک هم از این حوزه حمایت کرده است و هر روز به تعداد حامیان رمزارزها افزوده می‌شود.
سوال این‌جاست که طریقه پرداخت با این روش به چه نحو است؟ در این رابطه یک سری جزئیات در دسترس قرار گرفته‌اند. به مشتریانی که می‌خواهند از این طریق پرداخت انجام دهند، یک کد QR ارسال می‌شود تا از کیف پول مجازی خود برای پرداخت اقدام کنند. گوچی رسما اعلام کرده که قصد دارد این سیاست را در تمام فروشگاه‌های خود که در آمریکای شمالی واقع هستند اجرا کند.
گوچی تنها برند مشهوری نیست که از این روش پرداخت پشتیبانی می‌کند. بلکه نام‌های بزرگ دیگری در این حوزه از جمله مایکروسافت، شرکت مخابراتی AT&T و شعبات زنجیره‌ای استارباکس نیز به چشم می‌خورند. احتمالا تا سال آینده برندهای بیشتری از این روش پرداخت پشتیبانی خواهند کرد.
آیا طرفدار این روش پرداخت هستید یا روش‌های سنتی را ترجیح می‌دهید؟
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster