توئیتر قابلیتی به نام Twitter Circle  را آزمایش می کند که همانند قابلیت کلوز فرندز در اینستاگرام است. آزمایش این قابلیت در توییتر هم اکنون توسط برخی از کاربران انجام می گیرد و آنها می توانند ۱۵۰ نفر از دوستان نزدیک خود را با کمک این قابلیت انتخاب کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و […]
توئیتر قابلیتی به نام Twitter Circle  را آزمایش می کند که همانند قابلیت کلوز فرندز در اینستاگرام است. آزمایش این قابلیت در توییتر هم اکنون توسط برخی از کاربران انجام می گیرد و آنها می توانند ۱۵۰ نفر از دوستان نزدیک خود را با کمک این قابلیت انتخاب کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت جدید توییتر به نام Twitter Circle توسط حساب رسمی توییتر رونمایی شد. که طی آن امکان اضافه شدن ۱۵۰ نفر از فالوور ها یا افراد دیگر به لیست دوستان وجود دارد. بدین ترتیب در هنگام استفاده از این گزینه در منوی Choose Audience به جای Everyone می توان با Twitter Circle تنها توییت موردنظر را به لیست دوستان نشان داد.
به گفته توییتر این ویژگی در مراحل آزمایش قرار داشته و تنها تعداد کمی از کاربران میتوانند از آن استفاده کنند. این افراد دیگر امکان استفاده از دکمه ریتوییت را ندارند و نمی‌توانند توییت ها را با دیگران به اشتراک بگذارند. البته امکان دانلود پست و یا تهیه اسکرین شات از توییت وجود دارد. همچنین در صورت قرارگیری کاربر در لیست دوستان نزدیک نمی‌توان از آن خارج شد. اما امکان بی صدا کردن آن هست. توئیتر برای راه اندازی این قابلیت از سه سال گذشته تلاش خود را آغاز کرده بود. در آن زمان این قابلیت با نام Trusted Friends معرفی شده بود اما پس از آن بار دیگر به نامTwitter Flock  تغییر پیدا کرد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster