زمان، مهم­ترین فاکتور سبک زندگی این روزهای مردم است. صرفه­ جویی در وقت برای انجام امور روزمره، شاید از فاکتورهای دیگری مانند قیمت، کیفیت و … مهم­تر است. تا جاییکه شاید همین امر باعث ذخیره کردن منابع مالی و دیگر شاخص­ها برای ادامه مسیر باشد. از این­ رو مراکز خرید تجاری-تفریحی ای مورد استقبال عموم […]
زمان، مهم­ترین فاکتور سبک زندگی این روزهای مردم است. صرفه­ جویی در وقت برای انجام امور روزمره، شاید از فاکتورهای دیگری مانند قیمت، کیفیت و … مهم­تر است. تا جاییکه شاید همین امر باعث ذخیره کردن منابع مالی و دیگر شاخص­ها برای ادامه مسیر باشد. از این­ رو مراکز خرید تجاری-تفریحی ای مورد استقبال عموم مردم است که بیشترین زمان ممکن را برای آن­ها دخیره کند؛ اما کدام مراکز خرید تجاری-تفریحی چنین ویژگی­هایی دارند؟
بدون شک همه ما از مراکز خرید مختلف استفاده کردیم و از هر کدام تجربیات متفاوتی را داریم؛ اما چه عواملی باعث می­شود تا ما باز هم به سراغ یک مرکز خرید تجاری برویم و چه عواملی سبب این موضوع است تا یک مرکز خرید را برای بار دوم انتخاب نکنیم؟ زمان مهم­ترین عامل این قضیه است. بارها شده است که هنگام پیداکردن جا پارک در یک مجتمع تجاری-تفریحی، زمانی را از دست دادیم که معادل چندین برابر زمانی است که برای اصل خرید گذاشتیم!
اینجاست که اصطلاحاً «دورچین غذا مهم­تر از خود غذاست!» عوامل متفاوتی مانند در دسترس بودن، وجود پارکینگ و دسترسی آسان به آن، حس خوب خرید و انتقال آن به ما، متمایز و جامع بودن و … فاکتورهایی از این قبیل، باعث می­شود محل خرید در ذهن ما به شکلی نقش بگیرد. سوال اصلی اینجاست که بهترین مرکز خرید تجاری-تفریحی با این تفاسیر کجاست؟
برج تماس به ­عنوان اولین مرکز تخصصی خرید و فروش گوشی و کامپیوتر و همچنین بزرگ­ترین مرکز خرید و فروش تخصصی گوشی و کامپیوتر در غرب تهران، با گردآوری امکانات متفاوت در کنار هم، مجموعه خود را به عنوان یکی از کامل­ترین مجتمع های تجاری­-تفریحی در پایتخت معرفی کرده است. برج تماس که واقع در محدوده دریاچه چیتگر در غرب تهران است، به چند دلیل یکی از مناسب­ترین گزینه های برای خرید و گذراندن وقت در غرب تهران می­باشد. این مجموعه با 5 طبقه تجاری و بیش از 700 واحد پارکینگ، اولین دغدغه خریداران خود را در مورد جای پارک، به ­راحتی حل کرده است. دسترسی آسان به این برج در غرب تهران و امکانات رفاهی و تجاری موجود در این مجموعه، برج تماس را به یکی از مهم­ترین مراکز خریدِ نه تنها غرب تهران، بلکه در کل پایتخت، کرده است. از این رو شما می­توانید با خیالی آسوده از فضای پارکینگ این برج استفاده کنید و با زمانی که از این بخش ذخیره می­کنید، بر کیفیت خرید اصلی خود بیفزایید!
برج تماس همانند سایر مراکز و مجتمع­های خرید در جایجای تهران، از امکانات متفاوت و جذابی بهره­مند است. نمونه­ای از این امکانات به­شرح زیر است:
این­ها تنها بخشی از امکانات حاضر در این برج، برای گذراندن یک روز کامل در این مجموعه است. حضور موبوصراف به عنوان اولین و تنها بازار تخصصی­ گوشی ­های دست دوم در برج تماس، امکان خرید و فروشی مطمئن و آسان را برای شما فراهم کرده است.
همچین شعبه ی برج تماسِ فروشگاه شهروند، هزینه رفت و آمد و وقت شما را برای خرید کامل و جامع شما در مورد محصولات غذایی و …  در کنار سایر خرید­هایتان، به­شدت پایین آورده و از این حیث نسبت به سایر مراکز خرید متمایز است.
بخش رباتیک برج تماس، اولین محل برای علاقه­مندان به رباتیک است که می­توانند تحت ­نظر مربیان و متخصصان این رشته، با علم رباتیک آشنا شوند.
بدیهی است بعد از یک خرید جامع، یک غذای دلچسب و دلپذیر، مطابق با سلایق و علایق متفاوت است که تجربه ­ای دل چسب ­تر از یک روز حضور در برج تماس را تکمیل می­کند. فضای فودکورت برج تماس با رستوران­های مختلف برای سبک­های غذایی مختلف، امکان یک دورهمی خانوادگی و دوستانه را در فضای بسته و باز فراهم کرده است تا خریداران از فودکورت برج تماس استفاده لازم و کافی را برده باشند.
از این رو برج تماس به عنوان بزرگ­ترین و جامع­ترین مرکز خرید و فروش گوشی و کامپیوتر در غرب تهران، با وجود امکانات رفاهی – تفریحی متفاوت، سبب این شده ­است تا تبدیل به یکی از مراکز خرید اصلی در تهران بشود. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و امکانات متفاوت­تر برج تماس اینجا را کلیک کنید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster