به‌گزارش آژنس خبری Yorhap، کمپانی سامسونگ الکترونیکس تصمیم گرفته تا دستمزد تمام کارکنان خود را 9 درصد افزایش دهد. کمیسیون مدیریت کار سامسونگ در ابتدا از مدیریت این شرکت درخواست افزایش 15 درصدی حقوق کارکنان را کرده بود اما شرایط اقتصادی کره جنوبی باعث شد تا این تیم بر سر افزایش 9 درصدی دستمزد کارکنان با مدیریت سامسونگ به توافق برسد.
این افزایش حقوق 1.5 درصد بیشتر از بالاترین افزایش حقوق در 10 سال اخیر (7.5 درصد) بوده است. همچنین حالا حداکثر دستمزد کارکنان بسته به عملکرد آن‌ها و میزان پاداش دریافتی تا 16.5 درصد قابل افزایش است. علاوه بر این، دستمزد سالانه‌ی کارکنان تحصیل‌کرده‌ی سامسونگ نیز به 51.5 میلیون وون (معادل 40.800 هزار دلار) افزایش پیدا کرده است. سامسونگ همچنین سالانه 3 روز مرخصی با حقوق را برای کارکنان خود در نظر گرفته است و افراد صاحب فرزند نیز می‌توانند تا 15 روز مرخصی داشته باشند.
سامسونگ معمولاً نتیجه‌ی مذاکرات حقوق کارکنان خود را در اوایل ماه مارچ منتشر می‌کند اما طولانی‌شدن روند مذاکرات امسال باعث شد تا این گزارش امروز منتشر شود. بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی CXO، میانگین حقوق کارکنان عادی سامسونگ در سال گذشته 112 هزار دلار بوده و میانگین حقوق مدیر عامل این شرکت نیز 5 میلیون دلار (44 برابر بیشتر از کارکنان عادی) بوده است.
منبع: Gizchina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster