یکی از مدیران هواوی می‌گوید وضعیت زنجیره‌ی تأمین گوشی‌های این شرکت به‌شکل محسوسی بهبود پیدا کرده است. گوشی‌های هواوی به تدریج در حال بازگشت به بازار هستند.
یو چنگ‌دانگ، مدیر گروه تجارت مشتری در هواوی، در شبکه‌ی اجتماعی ویبو به اقدامات اخیر این شرکت در بازار گوشی‌‌های هوشمند و برنامه‌های آینده اشاره کرده است. براساس آنچه Huawei Central می‌نویسد، چنگ‌دانگ گفته زنجیره‌ی تأمین گوشی‌های هواوی در سال گذشته‌ی میلادی دوران سختی را سپری کرد.

بااین‌حال به ادعای چنگ‌دانگ، امسال زنجیره‌ی تأمین هواوی «بسیار بهبود پیدا کرده» و گوشی‌های هوشمند این شرکت در حال بازگشت به بازار هستند. هواوی در همین راستا روز گذشته از چند دستگاه جدید پرده‌برداری کرد که شامل گوشی، تبلت و کامپیوتر دسکتاپ می‌شود.
به‌دلیل تحریم‌های اعمال‌شده از سوی ایالات متحده، هواوی اجازه‌ی خرید قطعات اولیه‌ی موردنیاز برای تولید گوشی را ندارد و به‌همین‌دلیل، کسب‌و‌کار موبایل این شرکت که زمانی در بین برترین‌های بازار بود، با افت شدید فروش مواجه شده است. هواوی تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا با وجود تحریم‌ها، به روزهای درخشانش برگردد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster