هر چند که سامسونگ دو نسخه‌ی مختلف از گوشی گلکسی S22 اولترا را به بازار عرضه کرده است اما هر دو گوشی از ترکیب دوربین یکسانی برخوردارند. حالا DxOMark عملکرد دوربین هر دو نسخه‌ی اسنپدراگون 8 نسل 1 و اگزینوس 2200 این گوشی را مقایسه کرده است.
هر دو نسخه‌ی گلکسی S22 اولترا از وب‌سایت DxOMark نمره‌ی 131 را دریافت کردند اما تفاوت اندکی در کیفیت تصاویر دوربین‌های این دو گوشی وجود دارد. با توجه به آزمایش‌های این وب‌سایت، تصاویر دوربین نسخه‌ی مجهز به تراشه‌ی اسنپدراگون 8 نسل 1 نویز کمتری داشته و به‌نظر می‌رسد که پردازنده‌ی سیگنال تصویر تراشه‌ی شرکت کوالکام نسبت به اگزینوس 2200 عملکرد بهتری در کاهش نویز تصاویر دارد.
در طرف دیگر، دوربین تله‌فوتوی نسخه‌ی اگزینوس 2200 گلکسی S22 اولترا در محیط‌های کم‌نور و تاریک تصاویر شفاف‌تری را ثبت می‌کند. همچنین دوربین این گوشی در مقایسه با نسخه‌ی اسنپدراگون 8 نسل 1 در فیلم‌برداری عملکرد بهتری داشته و محیط اطراف را به‌طور طبیعی‌تری به نمایش می‌گذارد. به‌طور کلی عملکرد دوربین هر دو نسخه‌ی گلکسی S22 اولترا مزیت‌ها و نقص‌هایی را نسبت به یکدیگر دارند اما هیچکدام از آن‌ها در این بخش نتوانسته‌اند تا در رقابت با گوشی‌هایی مانند آنر مجیک 4 آلتیمیت، هوآوی P50 پرو، آیفون 13 پرو مکس و حتی پیکسل 6 پرو پیروز شوند.
نظر شما در مورد سری گلکسی S22 چیست؟ به‌نظر شما سامسونگ باید چه ویژگی‌هایی را به نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار خود اضافه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: NotebookCheck
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster