ساندار پیچای مدیرعامل گوگل در یک مصاحبه گفته است که سری پیکسل ۶ سریع‌ترین سری پیکسل از نظر فروش بوده است.
به نظر پیچای این گوشی گام بزرگی در توسعه سری پیکسل بود که با استقبال خوب مشتریان نیز مواجه شد. او در ادامه گفته که تیم گوگل حالا می‌داند که مشتریان به دنبال چه چیزی هستند و بنابراین سعی خواهند کرد تا برای برآورده کردن نیازهای آن‌ها قدم بردارند.
پیچای در حالی این صحبت‌ها را بیان می‌کند که گوگل خود را برای معرفی گوشی پیکسل 6a در ماه آینده آماده می‌کند و انتطار می‌رود که این گوشی را با بهبودهای خوبی نسبت به مدل قبلی‌اش ارائه بکند.
البته سری پیکسل ۶ اخیرا با باگ‌هایی نیز مواجه شده است که مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کرده‌اند. با این حال، گوگل به‌سرعت همه آن‌ها را رفع کرد. در ضمن این شرکت قصد دارد قابلیت فیس آنلاک را برای پیکسل ۶ پرو عرضه بکند تا قابلیت‌های امنیتی این گوشی را بهبود ببخشد. این قابلیت امکان نقشه‌برداری سه‌بعدی از صورت را فراهم خواهد کرد و از دقت بسیار بالایی برای تائید هویت کاربر برخوردار خواهد بود.
پیچای همچنین گفته است که گوگل در سال‌های آینده روی طراحی‌های مختلف برای گوشی‌های پیکسل سرمایه‌گذاری خواهد کرد تا تجربه کاربران هنگام استفاده از این دستگاه‌ها را هرچه بیشتر بهبود ببخشد.
با این صحبت‌های پیچای به نظر می‌رسد که گوگل فکرهای زیادی برای سری پیکسل خود در سر دارد و باید ببینیم که در ادامه چه اتفاقاتی می‌افتد.
منبع: PhoneArena
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster