SSD پرتابل سامسونگ به نام T7 Shield با قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار و طراحی با دوام تر معرفی شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، محصول جدید سامسونگ به نام T7 Shield علاوه بر پشتیبانی از سخت افزار داخلی مدل T7 در همه جوانب دارای طراحی با دوام تر […]
SSD پرتابل سامسونگ به نام T7 Shield با قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار و طراحی با دوام تر معرفی شد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، محصول جدید سامسونگ به نام T7 Shield علاوه بر پشتیبانی از سخت افزار داخلی مدل T7 در همه جوانب دارای طراحی با دوام تر و قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار را خواهد داشت. سامسونگ در این حافظه از نوعی پوشش پلاستیکی شیلد مانند استفاده کرده که نسبت به طراحی فلزی در دفع ضربه و خراش مقاوم خواهد بود. علاوه بر آن این حافظه نسبت به افتادن روی زمین نیز مقاومت بیشتری دارد و می تواند از سقوط های حدود ۳ متری در امان باشد.
پوشش پلاستیکی T7 شیلد دارای عملکرد مناسبی است و حتی بدون ویژگی محافظ حرارتی پویا امکان انتقال دو ترابایت داده را فراهم خواهد کرد. از طرفی با فعال کردن این ویژگی می توان از داغ شدن دستگاه جلوگیری کرده و سرعت انتقال را نیز کاهش داد.
 حافظه T7 شیلد به همراه یک کابل USB-C به USB-C و یک کابل USB-C به USB-A عرضه می شود. این دستگاه با سیستم عامل های ویندوز و macOS ، گوشی های اندرویدی و کنسول‌های بازی نیز سازگاری خواهد داشت. سرعت خواندن این حافظه SSD ۱۰۵۰ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن متوالی آن نیز ۱۰۰۰ مگابایت بر ثانیه خواهد بود که نسبت به مدل های قبلی T7 تفاوتی ندارد. کاربران در صورت عدم نیاز به جان سخت بودن این حافظه می‌توانند نسخه های استاندارد آن را تهیه کنند که قیمت پایین تری نیز دارد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster