اپل با در اختیار قرار دادن ابزار مورد نیاز و قطعات گوشی هایی مانند آیفون ۱۲ و آیفون 13 و SE به ساکنان آمریکا کمک می کند تا گوشی های خود را در خانه تعمیر کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کلیه کاربران آمریکایی اکنون می توانند برای تعمیر گوشی های خود […]
اپل با در اختیار قرار دادن ابزار مورد نیاز و قطعات گوشی هایی مانند آیفون ۱۲ و آیفون 13 و SE به ساکنان آمریکا کمک می کند تا گوشی های خود را در خانه تعمیر کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کلیه کاربران آمریکایی اکنون می توانند برای تعمیر گوشی های خود ابزار مورد نیاز و قطعات مربوط به گوشی‌های آیفون را مستقیماً از این شرکت بخرند. پروژه تعمیر سلف سرویس اپل در ایالات متحده آمریکا در اختیار کاربران قرار گرفته است.
 در این پروژه کلیه کاربران امکان تعمیر آیفون را در خانه خواهند داشت. طبق اعلام اپل در این پروژه بیش از دو هزار قطعه و ابزار جداگانه به کاربران فروخته خواهد شد. در حال حاضر پروژه تعمیر سلف سرویس تنها در ایالات متحده انجام می‌شود. اما احتمالاً کاربران دیگر کشورها نیز در آینده می‌توانند به این قطعات دسترسی پیدا کنند.
 اپل قصد دارد دستگاه‌های دیگری را نیز به این پروژه اضافه کند. برای خرید قطعات یدکی آیفون ها نیز کاربران به فروشگاه اپل به آدرس Self Service Repair مراجعه خواهند کرد. همچنین کلیه کاربرانی که قصد خرید ابزار ندارند می توانند از کیت های اجاره‌ای ابزار به مدت ۷ روز با پرداخت ۴۹ دلار استفاده کنند. اپل با تغییر در سیاست‌های شرکت خود پروژه تعمیر سلف سرویس را در اختیار کاربران قرار داده تا محدودیت های در دسترس نبودن قطعات کاهش یابد. به این ترتیب کاربران تنها از قطعات رسمی برای تعمیر آیفون استفاده می کنند. علاوه بر آن کاربران با اطمینان از تهیه قطعات اصل امکان خرید آن ها را به طور مستقیم از اپل خواهند داشت.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster